اکران آنلاین مجموعه فیلم کوتاه «دلکو» ادامه دارد/ ثبت یک رکورد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران آنلاین مجموعه فیلم کوتاه «دلکو» ادامه دارد/ ثبت یک رکورد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، مجموعه فیلم کوتاه «دلکو» به نویسندگی آرمین ترابی و مصطفی آزاد و کارگردانی مصطفی […]

اکران آنلاین مجموعه فیلم کوتاه «دلکو» ادامه دارد/ ثبت یک رکورد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران آنلاین مجموعه فیلم کوتاه «دلکو» ادامه دارد/ ثبت یک رکورد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، مجموعه فیلم کوتاه «دلکو» به نویسندگی آرمین ترابی و مصطفی آزاد و کارگردانی مصطفی آزاد به مدت ده روز از تاریخ ۳ فروردین بر روی سایت ودیو اکران آنلاین شده است.
پویان صدقی، مدیر ودیو در همین زمینه توضیح داد: مجموعه فیلم کوتاه «دلکو» طی ۷۲ ساعت، به رکورد ۱.۵ میلیون دقیقه تماشا رسیده است که در قالب فیلم کوتاه بی‌نظیر است و پرفروش‌ترین فیلم کوتاه در قالب اکران‌های آنلاین تا به امروز است. این مجموعه که در ژانر کمدی ساخته شده است و با ساختار دیگر فیلم کوتاه‌های عرضه شده متفاوت است در کنار چند مجموعه فیلم اختصاصی و پک ارائه شده توسط انجمن سینمای جوانان ایران عرضه شده است که استقبال از همگی آن‌ها قابل قبول بوده است.
در خلاصه داستان «دلکو» آمده است: «ایمان بعد از فوت پدر بزرگش به دنبال فرصتی است که در مورد علاقه‌اش با دختر عمه خود صحبت کند که زلزله چهار ریشتری در مشهد او را وارد ماجرای عجیبی می‌کند.»
علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وبسایت ودیو و تهیه بلیط این فیلم را تماشا کنند. امیدوارم براتون خبر   اکران آنلاین مجموعه فیلم کوتاه «دلکو» ادامه دارد/ ثبت یک رکورد براتون مفید بوده باشه

 
2022-03-27 17:23:20