انیمیشن سینمایی «لوپتو» راهی ایتالیا شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری انیمیشن سینمایی «لوپتو» راهی ایتالیا شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، انیمیشن بلند سینمایی «لوپتو» به کارگردانی عباس عسکری و تهیه کنندگی محمدحسین صادقی در بخش رقابتی سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان «ویتوریو […]

انیمیشن سینمایی «لوپتو» راهی ایتالیا شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری انیمیشن سینمایی «لوپتو» راهی ایتالیا شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، انیمیشن بلند سینمایی «لوپتو» به کارگردانی عباس عسکری و تهیه کنندگی محمدحسین صادقی در بخش رقابتی سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان «ویتوریو ونتو» در ایتالیا به نمایش در می‌آید.
این انیمشن سینمایی محصول مرکز انیمیشن سوره است که پس از اکران موفق در سینماها، از روز دوشنبه ۲۲ آبان ماه اکران آنلاین خود را در پلتفرم شاد آغاز کرده است.
جشنواره «ویتوریو ونتو» از ۱۳ نوامبر تا ۱۱ دسامبر برابر با ۲۲ آبان ماه تا ۲۰ آذر ماه سال جاری در شهر ایتالیا در حال برگزاری است.
هدف این جشنواره این است که بتواند هم انتظارات جمعیت جوان و هم انتظارات تماشاگران بزرگسال را برآورده کند تا بتواند عموم مردم را در برابر سینمای باکیفیت قرار دهد. این جشنواره با برگزاری کارگاه‌های آموزشی مختلف جوانان و نوجوانان را با جدیدترین تکنیک‌های روز دنیا آشنا می‌کند.
پخش بین‌الملل این انیمیشن سینمایی بر عهده مرکز بین الملل سوره است. امیدوارم براتون خبر   انیمیشن سینمایی «لوپتو» راهی ایتالیا شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-11-15 16:58:10