انتشار فراخوان سومین رویداد «تصویر دهم»/ از حسین (ع) آموختم به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری انتشار فراخوان سومین رویداد «تصویر دهم»/ از حسین (ع) آموختم  به گزارش خبرگزار هاریکا به نقل از روابط عمومی رویداد، سومین رویداد فیلم کوتاه «تصویر دهم» توسط موسسه فرهنگی خیریه راه ایمان و با همراهی عتبه […]

انتشار فراخوان سومین رویداد «تصویر دهم»/ از حسین (ع) آموختم

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری انتشار فراخوان سومین رویداد «تصویر دهم»/ از حسین (ع) آموختم  به گزارش خبرگزار هاریکا به نقل از روابط عمومی رویداد، سومین رویداد فیلم کوتاه «تصویر دهم» توسط موسسه فرهنگی خیریه راه ایمان و با همراهی عتبه مقدسه حسینی به هدف تشویق به خلق آثار هنری با نگاه نو به آیین‌های عاشورایی و پیام‌های حسینی و با محوریت موضوع «از حسین آموختم …» برگزار می‌شود و چهره‌های شاخصی در هیات‌های انتخاب و داوری، بررسی آثار را برعهده دارند.
علاقمندان به شرکت در این رویداد، محدودیتی برای تعداد آثار ندارند و می‌توانند تا ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ فیلم‌ها و ایده‌های خود را به دبیرخانه رویداد ارسال کنند.
در این دوره از رویداد فیلم کوتاه عاشورایی «تصویر دهم» علاقمندان می‌توانند در سه قالب مستند، داستان و انیمیشن آثار خود را مدت زمان حداکثر ۵ دقیقه و با کیفیت‌های HD و Full HD به دبیرخانه رویداد ارسال کنند.
همچنین در بخش ایده‌های داستانی، طرح‌های اولیه فیلمنامه که شخصیت و کشمکش اصلی آن ‏تعریف شده و دارای آغاز، میانه و پایان باشد و می‌تواند به مثابه یک ایده مناسب برای فیلم ‏داستانی، وب‌سری، واقعیت مجازی یا مستند نوشته شده باشد، قابل ارسال هستند.
در سومین رویداد فیلم کوتاه عاشورایی «تصویر دهم»، به سه نفر برگزیده هیات داوران، یک فیلم منتخب آرای مردمی، یک نفر برگزیده ویژه هیات داوران و سه نفر برگزیده بخش ایده به انتخاب داوران، تندیس و جوایز نقدی شامل ۳ تا ۵ سکه بهار آزادی و کمک هزینه ساخت فیلم کوتاه اهدا خواهد شد.
علاقمندان به شرکت در این رویداد، تا ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ فرصت دارند که پس از تکمیل فرم درخواست، آثار خود در دو حوزه «فیلم کوتاه» و «ایده‌های داستانی» را در سایت رسمی رویداد به آدرس و صفحه اینستاگرام آن بارگذاری کنند. امیدوارم براتون خبر   انتشار فراخوان سومین رویداد «تصویر دهم»/ از حسین (ع) آموختم براتون مفید بوده باشه

 
2022-07-24 14:13:25