افزایش مخاطب «بدون قرار قبلی» با بلیت نیم‌بها/ سینما، گران است؟ به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری افزایش مخاطب «بدون قرار قبلی» با بلیت نیم‌بها/ سینما، گران است؟  به گزارشهاریکا خبر، استقبال از فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» به کارگردانی بهروز شعیبی در روز میلاد امام رضا (ع) نشان از تأثیر فروش […]

افزایش مخاطب «بدون قرار قبلی» با بلیت نیم‌بها/ سینما، گران است؟

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری افزایش مخاطب «بدون قرار قبلی» با بلیت نیم‌بها/ سینما، گران است؟  به گزارشهاریکا خبر، استقبال از فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» به کارگردانی بهروز شعیبی در روز میلاد امام رضا (ع) نشان از تأثیر فروش بلیت نیم‌بها در استقبال از فیلم‌های در حال اکران دارد.
فیلم «بدون قرار قبلی» به کارگردانی بهروز شعیبی که به مناسبت روز تولد امام هشتم، بلیتش در سینماهای سراسر کشور نیم بها عرضه شد، با تعداد مجموع مخاطب ۴ هزار و ۵۸ نفر توانست دومین فیلم از نظر مخاطب در جدول اکران باشد.
این فیلم با فروش ۸۵ میلیون و ۲۴۳ هزار و ۷۵۰ تومان سومین فیلم موفق در گیشه بود.
بنابر اعلام دفتر پخش تصویر شهر، مجموع فروش این فیلم که اکرانش از چهارشنبه آغاز شده طی چهار روز به رقم ۲۴۹ میلیون و ۳۲۳ هزار و ۷۵۰ تومان رسیده است.
استقبال از عرضه بلیت نیم‌بهای فیلم «بدون قرار قبلی» باردیگر گمانه‌زنی درباره تأثیر افزایش قیمت بلیت سینماها تا بیش از ۴۵ هزار تومان در کاهش استقبال از فیلم‌های در حال اکران را تقویت کرده است. امیدوارم براتون خبر   افزایش مخاطب «بدون قرار قبلی» با بلیت نیم‌بها/ سینما، گران است؟ براتون مفید بوده باشه

 
2022-06-13 06:11:10