اشتباه در اعلام نام یکی از نامزدهای جشنواره فیلم فجر به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اشتباه در اعلام نام یکی از نامزدهای جشنواره فیلم فجر  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم سینمایی «غریب»، طراح لباس این پروژه بهزاد آقا بیگی است اما نامش در میان کاندیداها نیست […]

اشتباه در اعلام نام یکی از نامزدهای جشنواره فیلم فجر

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اشتباه در اعلام نام یکی از نامزدهای جشنواره فیلم فجر  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم سینمایی «غریب»، طراح لباس این پروژه بهزاد آقا بیگی است اما نامش در میان کاندیداها نیست و به جای او اسم محمدرضا شجاعی در فهرست قرار گرفته است.
در فهرست ابتدایی که سازندگان در اختیار دبیرخانه جشنواره فجر قرار دادند، به اشتباه نام محمد رضا شجاعی به عنوان طراح لباس قید شده بود اما در ادامه این اشتباه اصلاح می‌شود و حتی در تیتراژ رسمی فیلم، عنوان طراح لباس، درست قید شده است.
روابط عمومی فیلم «غریب» همچنین بیان کرد بعد از اعلام نامزدهای سیمرغ، بلافاصله از سیمون سیمونیان، مدیر دبیرخانه جشنواره خواسته شد برای اصلاح نام طراح لباس اقدام کند. با این حال چنین اتفاقی رخ نداده است و حتی گفته می‌شود در تیزر مراسم اختتامیه، نام شجاعی در میان نامزدهای سیمرغ بهترین طراح لباس قرار دارد؛ نه آقابیگی!
یادآور می‌شود محمدرضا شجاعی مدیر هنری فیلم «غریب» و بهزاد آقابیگی طراح لباس آن است. امیدوارم براتون خبر   اشتباه در اعلام نام یکی از نامزدهای جشنواره فیلم فجر براتون مفید بوده باشه

 
2023-02-11 18:02:05