ارایه ۸ کتاب از انجمن سینمای جوانان ایران در نمایشگاه کتاب به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ارایه ۸ کتاب از انجمن سینمای جوانان ایران در نمایشگاه کتاب  به‌گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب ۸ عنوان کتاب از انتشارات انجمن […]

ارایه ۸ کتاب از انجمن سینمای جوانان ایران در نمایشگاه کتاب

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ارایه ۸ کتاب از انجمن سینمای جوانان ایران در نمایشگاه کتاب  به‌گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب ۸ عنوان کتاب از انتشارات انجمن برای علاقه‌مندان ارائه شده است.
تا پایان روز چهارم این رویداد، کتاب‌های «کم یعنی زیاد»، «ساختن یک فیلم کوتاه»، «درباره عکاسی»، «کشف فیلم کوتاه»، «نوشتن فیلم کوتاه» و «کارگاه پیشرفته فیلمسازی» به ترتیب بیشترین آمار فروش انتشارات انجمن را به خود اختصاص داده‌اند.
از این میان کتاب‌های «نوشتن فیلم کوتاه»، «کشف فیلم کوتاه» و «کارگاه پیشرفته فیلمسازی» از تازه‌های نشر انجمن سینمای جوانان ایران بوده و چاپ اول هستند.
علاقه‌مندان می‌توانند این ۸ عنوان کتاب را از غرفه انتشارات آبان در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، شبستان، راهروی ۲۰، غرفه شماره ۳۳ تهیه کنند. همچنین می‌توانند با مراجعه به سایت abanbooks.com با ۲۰ درصد تخفیف کتاب‌ها را خریداری کنند.
سی‌ و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست و یکم اردیبهشت‌ آغاز شده است و تا سی‌ و یکم اردیبهشت‌ ۱۴۰۱ در ۲ بخش حضوری در مصلای امام خمینی (ره) و مجازی در سامانه ketab.ir ادامه خواهد داشت. امیدوارم براتون خبر   ارایه ۸ کتاب از انجمن سینمای جوانان ایران در نمایشگاه کتاب براتون مفید بوده باشه

 
2022-05-16 14:13:22