ادامه اکران مستندهای عاشورایی در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ادامه اکران مستندهای عاشورایی در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، یکشنبه ۱۲ شهریور مستندهای «ریش و قیچی» به […]

ادامه اکران مستندهای عاشورایی در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ادامه اکران مستندهای عاشورایی در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، یکشنبه ۱۲ شهریور مستندهای «ریش و قیچی» به کارگردانی داوود میرزابیگی، «اربعین یادها» به کارگردانی محمدحسن مولایی، «بنده نیکوکار» به کارگردانی خوان ایگناسیو زوالوس در سانس اول و در سانس دوم مستندهای «صدای صلح» به کارگردانی سیدمجتبی خیام الحسینی و «من یک کاتالوگ هستم» به کارگردانی مسعود حیدری خواجه پور از ساعت ۱۶ تا ۱۹ در سالن حقیقت روی پرده می‌روند.
دوشنبه ۱۳ شهریور در سانس اول مستندهای «معبر» به کارگردانی محمد کرم‌زاده، «راه دل» به کارگردانی مهدی زمانپور کیاسری و «قصه‌های ۲۳ میلیمتری» به کارگردانی امین قدمی نمایش داده خواهد شد.
در سانس دوم دوشنبه مستندهای «هفت قدم تا کشور حسین» به کارگردانی محمد حبیبی منصور، «اربعین» به کارگردانی محمدتقی یازرلو و «خباز» به کارگردانی مجید فرجی روی پرده می‌روند.
مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی یکشنبه و دوشنبه هر هفته در قالب طرح «اکران حقیقت» به نمایش آثار مستند می‌پردازد. امیدوارم براتون خبر   ادامه اکران مستندهای عاشورایی در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-30 15:05:39