«اخت الرضا» با اکران سیار میلیاردی شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «اخت الرضا» با اکران سیار میلیاردی شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا، اکران مردمی فیلم «اخت الرضا»، شامگاه چهارشنبه دهم آبان، در پردیس سینمایی هویزه مشهد با حضور عوامل فیلم و جمع کثیری از علاقه‌مندان و محبان اهل بیت (ع) […]

«اخت الرضا» با اکران سیار میلیاردی شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «اخت الرضا» با اکران سیار میلیاردی شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا، اکران مردمی فیلم «اخت الرضا»، شامگاه چهارشنبه دهم آبان، در پردیس سینمایی هویزه مشهد با حضور عوامل فیلم و جمع کثیری از علاقه‌مندان و محبان اهل بیت (ع) برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی خداداد حسینی کارشناس مسایل مذهبی و فرهنگی پیش از نمایش فیلم در جمع تماشاگران در درباره شان و مقام حضرت معصومه (س) گفت: ما باید به شعائر الهی تعظیم کنیم. اکران این اثر در واقع برپایی شعائر الله است، زیرا این فیلم درباره مقام حضرت معصومه (س) ساخته شده است، پس حضور ما عبادت است همان‌طور که تولید این فیلم برای عوامل آن یک عبادت بوده است و امیدوارم خداوند از ایشان قبول کند.
سید مجتبی طباطبایی کارگردان فیلم «اخت الرضا» هم گفت: این اثر به همت یک سری بچه‌ها با علقه‌های دینی ساخته شده است، آن هم در زمانی که فقدان کار در خصوص این خاندان پاک وجود داشت. من از تمام جامعه هنری خواهشمندم در خصوص اهل بیت (علیهم السلام) با تمام توان قدم بردارند و آثار هنری تولید کنند.
احمد کشکولی مدیر تولید این اثر هم توضیح داد: خواهش می‌کنم هر کدام از شما عزیزان، سفیری باشید برای این فیلم تا این اثر دیده شود و از آن حمایت شود.
در حاشیه این مراسم خادمان حرم مطهر رضوی نمک و نبات متبرک حرم امام رضا (ع) را در جمع حضار آورده و بین مخاطبان توزیع کردند.
فیلم سینمایی «اخت الرضا» به کارگردانی سید مجتبی طباطبایی از ۲۲ هاریکا توسط پخش بهمن سبز در حال اکران در سینماهای سراسر کشور است و تاکنون مجموع فروش سینمایی و اکران سیار آن از یک میلیارد گذشته است.
سید مجتبی طباطبایی کارگردان، محمدصادق رمضانی مجری طرح و مدیرتصویربرداری، احمد کشکولی مدیر تولید، سید حمید لاجوردی، مجید امیری و مرتضی جلالی از بازیگران این فیلم، ضمن حضور در مراسم در کنار مردم به تماشای فیلم نشستند.
فیلم سینمایی «اخت‌الرضا» که سفر بانوی کرامت حضرت معصومه (س) از مدینه به قم را روایت می‌کند، توسط سازمان سینمایی سوره تولید شده است.
این فیلم سینمایی با مشارکت آستان مقدس حضرت معصومه (س) و مجموعه شبکه‌های کربلا (عتبه حسینی) ساخته شده است. ضمن اینکه پخش و تبلیغات فیلم سینمایی «اخت الرضا» به عهده موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز است. امیدوارم براتون خبر   «اخت الرضا» با اکران سیار میلیاردی شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-11-02 12:56:35