«آغوش» ۸ دقیقه‌ای ویژه بزرگسالان است/ چالش یک پسر با گذشته به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «آغوش» ۸ دقیقه‌ای ویژه بزرگسالان است/ چالش یک پسر با گذشته  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، انیمیشن «آغوش» به نویسندگی و کارگردانی فرنوش عابدی […]

«آغوش» ۸ دقیقه‌ای ویژه بزرگسالان است/ چالش یک پسر با گذشته

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «آغوش» ۸ دقیقه‌ای ویژه بزرگسالان است/ چالش یک پسر با گذشته  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، انیمیشن «آغوش» به نویسندگی و کارگردانی فرنوش عابدی تولید مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی مرحله انیمیت را پشت‌سر می‌گذارد.
فرنوش عابدی درباره انیمیشن «آغوش» گفت: انیمیشن «آغوش» ۸ دقیقه است و درباره یک پدر و پسر است که درگیری پسر خانواده با گذشته‌اش، مشکلات و چالش‌هایش را نشان می‌دهد.
عابدی با اشاره به تکنیک انیمیشن «آغوش» توضیح داد: در انیمیشن «آغوش» از تکنیک سه بعدی و استاپ موشن استفاده کرده‌ایم.
کارگردان انیمیشن «سمپاش» ادامه داد: تهیه‌کنندگی انیمیشن «آغوش» را من و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به شکل مشترک برعهده داشتیم. در حال حاضر هم مراحل انیمیت را پشت‌سر می‌گذاریم و حدود ۴ یا ۵ ماه آینده به پایان می‌رسد و می‌تواند در جشنواره‌های مختلف به نمایش دربیاید.
عابدی همچنین در پایان درباره مخاطب انیمیشن «آغوش» گفت: این انیمیشن برای مخاطب بزرگسال است و برای گروه سنی نوجوانان به بعد مناسب خواهد بود.
عوامل این انیمیشن عبارتند از موسیقی: سروش عابدی، شبیه سازی لباس: وحید تنظیفیان، تهیه‌کننده اجرایی: نگار فردیار، مدل‌ساز: محسن عبدالعظیم، مدل‌ساز فضا: نوید علیرضایی و نورپردازی، رِندِر و کامپوزیت: محمد غفاری.
انیمیشن «آغوش» محصول مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی است. امیدوارم براتون خبر   «آغوش» ۸ دقیقه‌ای ویژه بزرگسالان است/ چالش یک پسر با گذشته براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-15 17:56:01