آغاز پنجاه و دومین دوره جشنواره فیلم رشد در دارالفنون به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری آغاز پنجاه و دومین دوره جشنواره فیلم رشد در دارالفنون  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پنجاه و دومین جشنواره بین المللی فیلم رشد، صادق یزدانی دبیر پنجاه و دومین دوره جشنواره بین‌المللی […]

آغاز پنجاه و دومین دوره جشنواره فیلم رشد در دارالفنون

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری آغاز پنجاه و دومین دوره جشنواره فیلم رشد در دارالفنون  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پنجاه و دومین جشنواره بین المللی فیلم رشد، صادق یزدانی دبیر پنجاه و دومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد با بیان این که افتتاحیه این دوره پیش از ظهر دوشنبه هفتم آذرماه در مدرسه دارالفنون برگزار خواهد شد، گفت: قرار است در این مراسم زنگ آغاز جشنواره به دست مسئولان عالی وزارت آموزش و پرورش به صدا درآید.
وی بیان کرد: معرفی اعضای هیات داوران، سخنرانی رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره و سخنرانی وزیر آموزش و پرورش از جمله برنامه‌های افتتاحیه خواهد بود.
دبیر پنجاه و دومین دوره جشنواره فیلم رشد درباره تمایزهای این دوره با دوره‌های پیشین عنوان کرد: امسال ۲ بخش «فیلمنامه» و «وب‌سری» برای حمایت از فیلمنامه‌های آموزشی و آثار دنباله‌دار آموزشی که در بستر اینترنت منتشر می‌شود، به وجود آمده است.
یزدانی به ارسال سه هزار و ۴۶۰ فیلم به دبیرخانه جشنواره اشاره کرد و ادامه داد: هیات‌های انتخاب، آثار برتر ارسالی را برگزیده‌اند و برنامه اکران این آثار در حال تدوین است.
پنجاه و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد از هفتم تا سیزدهم آذر در مجتمع فرهنگی سینما فلسطین برگزار خواهد شد. امیدوارم براتون خبر   آغاز پنجاه و دومین دوره جشنواره فیلم رشد در دارالفنون براتون مفید بوده باشه

 
2022-11-30 21:12:43