آغاز نقد و بررسی فیلم‌ها در فرهنگسرای رسانه با «پسران دریا» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری آغاز نقد و بررسی فیلم‌ها در فرهنگسرای رسانه با «پسران دریا»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فرهنگ سرای رسانه، در سلسله نشست های «فیلم و گفتگو» فرهنگسرای رسانه به نمایش، نقد […]

آغاز نقد و بررسی فیلم‌ها در فرهنگسرای رسانه با «پسران دریا»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری آغاز نقد و بررسی فیلم‌ها در فرهنگسرای رسانه با «پسران دریا»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فرهنگ سرای رسانه، در سلسله نشست های «فیلم و گفتگو» فرهنگسرای رسانه به نمایش، نقد و بررسی فیلم سینمایی «پسران دریا» می‌پردازد.
فیلم سینمایی «پسران دریا» در دو اپیزود در جنوب و شمال کشور به بررسی زندگی دو نوجوان می‌پردازد که برای هویت یابی خویش و فرار از مشکلات موجود، تقلا می‌کنند و ناخواسته به دنیای بزرگترها ورود می‌کنند.
فیلمنامه این فیلم را افشین هاشمی و حسین قاسمی جامی به صورت مشترک به رشته تحریر درآورده و تهیه‌کنندگی آن را نیز بهروز نشان بر عهده داشته است؛ «پسران دریا» به عنوان بهترین فیلم چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان شناخته شده است.
این فیلم ششمین فیلم افشین هاشمی از محصولات بنیاد سینمایی فارابی است که در بخش غیررقابتی هفدهمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان بوسان کره جنوبی به نمایش درآمده است.
نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی «پسران دریا» با حضور افشین هاشمی کارگردان و بازیگر، مونا فرجاد بازیگر نقش اصلی داستان و تهیه‌کننده فیلم بهروز نشان و محسن سلیمانی فاخر به عنوان منتقدو مجتبی برزگر به عنوان کارشناس مجری روز دوشنبه ۲۳ آبان‌ماه ساعت ۱۵ در سالن یونس شکرخواه فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود. امیدوارم براتون خبر   آغاز نقد و بررسی فیلم‌ها در فرهنگسرای رسانه با «پسران دریا» براتون مفید بوده باشه

 
2022-11-13 17:11:31