آثار اصغرفرهادی و شهرام مکری مرور می شوند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری آثار اصغرفرهادی و شهرام مکری مرور می شوند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، انجمن فیلم آمریکا (A.F.I) ماه آینده میلادی در واشینگتن‌دی.‌ سی ویژه برنامه مروری بر آثار اصغر فرهادی و شهرام مکری […]

آثار اصغرفرهادی و شهرام مکری مرور می شوند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری آثار اصغرفرهادی و شهرام مکری مرور می شوند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، انجمن فیلم آمریکا (A.F.I) ماه آینده میلادی در واشینگتن‌دی.‌ سی ویژه برنامه مروری بر آثار اصغر فرهادی و شهرام مکری ۲ فیلمساز ایرانی را برگزار خواهد کرد.
این برنامه از جمعه دوازده فروردین با نمایش «چهارشنبه سوری» آغاز می‌شود و طی یک ‌ماه هشت فیلم از اصغر فرهادی شامل «رقص در غبار»، «شهر زیبا»، «چهارشنبه سوری»، «درباره الی»، «جدایی»، «گذشته»، «فروشنده» و «همه می‌دانند» و چهار فیلم از شهرام مکری شامل «اشکان انگشتر متبرک و چند داستان دیگر»، «ماهی و گربه»، «هجوم» و «جنایت بی‌دقت» به نمایش در می‌آیند و شهرام مکری ۲۷ فروردین به پرسش‌های تماشاگران درباره فیلم «جنایت بی‌دقت» پاسخ می‌دهد.
انجمن فیلم آمریکا در معرفی این برنامه آورده است: «فیلمسازان ایرانی با وجود چالش‌های بسیار هنوز به خلق آثار هنری نوآورانه‌شان ادامه می‌دهند. این موسسه همزمان با شروع فصل بهار نگاهی به فیلم‌های جدید و کلاسیک مهم ۲ فیلمساز ایرانی انداخته است.»
همچنین گادفری چشایر منتقد و نویسنده سینمایی مشهور آمریکایی به معرفی فیلم‌های مکری خواهد پرداخت و گفتگوی ۲۷ فروردین با او را هدایت خواهد کرد. امیدوارم براتون خبر   آثار اصغرفرهادی و شهرام مکری مرور می شوند براتون مفید بوده باشه

 
2022-03-29 13:21:41