۷مصدوم در تصادف زنجیره‌ای آزادراه زنجان – قزوین به گزارش سایت خبری هاریکا از کانال خبری زنجان ، رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان گفت: شب گذشته (سوم فروردین‌ماه) بر اثر برخورد یک دستگاه تریلی با چندین خودروی سواری، ۷ نفر مصدوم و راهی بیمارستان شدند. اصغر جعفری‌روحی ، در رابطه با تصادف […]

7مصدوم در تصادف زنجیره‌ای آزادراه زنجان – قزوین

به گزارش سایت خبری هاریکا از کانال خبری زنجان ، رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان گفت: شب گذشته (سوم فروردین‌ماه) بر اثر برخورد یک دستگاه تریلی با چندین خودروی سواری، ۷ نفر مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

اصغر جعفری‌روحی ، در رابطه با تصادف زنجیره‌ای رخ داده در اتوبان زنجان – قزوین، اظهار کرد: شب گذشته یک دستگاه تریلی حامل مواد سوختی، یک دستگاه پراید، پرشیا، پژو ۴۰۵ و چند خودروی دیگر در اتوبان زنجان – قزوین (۶۰ کیلومتر مانده به زنجان در لاین شمالی) با یکدیگر برخورد کردند.

جعفری روحی از مصدوم شدن ۷ نفر بر اثر رخ دادن این تصادف زنجیره‌ای خبر داد و افزود: ۷ مصدوم حادثه توسط چهار آمبولانس کدهای چرگر (دو آقا و یک خانم) و غزال (یک خانم و یک آقا) و صائین‌قلعه (یک آقا) و هیدج (یک آقا) به بیمارستان بوعلی سینای خرم‌دره منتقل شدند.

این مسئول با اشاره به اینکه آمبولانس‌ها در ساعت ۲۳:۰۴ به محل حادثه اعزام شده بودند، افزود: با توجه به اینکه تریلی حامل گازوییل بوده و نشت آن باعث لغزنده شدن جاده شده بود، جاده توسط نیروهای آتش‌نشانی، هلال‌احمر و راهداری پاکسازی و محل توسط عوامل نیروی انتظامی و پلیس راهور ایمن و کنترل ترافیکی شد.