۸۳۵ کودک و نوجوان برای داوری جشنواره سینمایی ثبت‌نام کردند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ۸۳۵ کودک و نوجوان برای داوری جشنواره سینمایی ثبت‌نام کردند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی جشنواره، صدیقه چگونیان مسئول کمیته داوران کودک و نوجوان سی و پنجمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان […]

۸۳۵ کودک و نوجوان برای داوری جشنواره سینمایی ثبت‌نام کردند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ۸۳۵ کودک و نوجوان برای داوری جشنواره سینمایی ثبت‌نام کردند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی جشنواره، صدیقه چگونیان مسئول کمیته داوران کودک و نوجوان سی و پنجمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان با بیان اینکه گروه‌بندی این افراد بر اساس سن آنها تعیین شده است، افزود: در گروه سنی ۸ تا ۱۲ سال، ۲۷۶ دختر و ۲۱۱ پسر و در گروه سنی ۱۲ تا ۱۶ سال، ۲۱۲ دختر و ۱۳۶ پسر ثبت‌نام کرده‌اند.
وی مطرح کرد: کارگاه‌های آموزشی در حوزه آشنایی با مبانی سینما برای این افراد برگزار خواهد شد که جهت سهولت دسترسی این کودکان و نوجوانان، این دوره‌های آموزشی به صورت مجازی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت و در ادامه، از محتوای کارگاه‌ها، ارزشیابی به عمل خواهد آمد.
چگونیان در پایان بیان کرد: داوران کودک و نوجوان در طول ایام جشنواره با حضور در سالن‌هایی که برای آنها مشخص خواهد شد، به تماشای فیلم‌های جشنواره می‌نشینند و سپس به این آثار رأی خواهند داد.
سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان اصفهان با دبیری مجید زین‌العابدین و با مشارکت سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان از پانزدهم تا بیستم هاریکا سال جاری (۷ تا ۱۲ اکتبر ۲۰۲۳) در اصفهان برگزار می‌شود. امیدوارم براتون خبر   ۸۳۵ کودک و نوجوان برای داوری جشنواره سینمایی ثبت‌نام کردند براتون مفید بوده باشه

 
2023-09-12 15:06:01