۶۱۵ مستند ایرانی متقاضی حضور در «سینماحقیقت» شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ۶۱۵ مستند ایرانی متقاضی حضور در «سینماحقیقت» شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، ۶۱۵ مستند ایرانی با موضوع‌های اجتماعی، محیط زیست، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، زنان، […]

۶۱۵ مستند ایرانی متقاضی حضور در «سینماحقیقت» شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ۶۱۵ مستند ایرانی متقاضی حضور در «سینماحقیقت» شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، ۶۱۵ مستند ایرانی با موضوع‌های اجتماعی، محیط زیست، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، زنان، خانواده و … برای حضور در هفدهمین جشنواره فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» فرم پر کردند.
پیش از این و در بخش بین‌الملل ۱۸۳۹ اثر از کشورهای ترکیه، چین، روسیه، انگلستان، لهستان، اسپانیا، مصر، آرژانتین، اندونزی، آلمان و … برای حضور در این دوره از جشنواره فرم ارسال اثر پر کرده بودند.
مهلت ارسال اثر به جشنواره هفدهم «سینماحقیقت» ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۲ به پایان رسید. تمرکز این دوره بر ۲ موضوع «آب» و «جمعیت» است.
هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» آذر ماه امسال با دبیری محمد حمیدی مقدم برگزار می‌شود. امیدوارم براتون خبر   ۶۱۵ مستند ایرانی متقاضی حضور در «سینماحقیقت» شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-09-25 12:56:05