۵ هزار نفر به صورت آنلاین «مصلحت» را دیدند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ۵ هزار نفر به صورت آنلاین «مصلحت» را دیدند  به گزارشهاریکا خبر، در حالی که کمتر از یک روز از اکران آنلاین «مصلحت» فیلم سیاسی-اجتماعی گذشته است بیش از ۵ هزار نفر برای تماشای آن بلیت خریدند. […]

۵ هزار نفر به صورت آنلاین «مصلحت» را دیدند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ۵ هزار نفر به صورت آنلاین «مصلحت» را دیدند  به گزارشهاریکا خبر، در حالی که کمتر از یک روز از اکران آنلاین «مصلحت» فیلم سیاسی-اجتماعی گذشته است بیش از ۵ هزار نفر برای تماشای آن بلیت خریدند.
فیلم سینمایی «مصلحت» پس از اکران موفق در سینماها از ساعت ۲۰ روز سه‌شنبه ۲۳ آبان اکران آنلاین خود را آغاز کرده است.
فیلم سینمایی «مصلحت» به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه و کارگردانی حسین دارابی که در چند سال گذشته برای گرفتن پروانه نمایش دچار فراز و فرودهایی شده بود، روایتی از یک پرونده مشکوک و پررمز و راز است.
در خلاصه داستان این فیلم که محصول مشترک سازمان سینمایی سوره و مرکز فیلم و سریال اوج است، آمده است: «یکی از فرزندان مقامات عالی‌رتبه قضائی کشور در یک درگیری خیابانی در سال ۱۳۵۹ جوانی را به قتل رساند ….»
فیلمنامه «مصلحت» که در ژانر معمایی – سیاسی به نگارش درآمده است به ماجرایی در اوایل دهه ۶۰ می‌پردازد.
فرهاد قائمیان، وحید رهبانی، نازنین فراهانی، مهدی حسینی‌نیا، مجید نوروزی، امیر نوروزی، سهی‌بانو ذوالقدر و… ترکیب بازیگران اصلی «مصلحت» را تشکیل می‌دهند.
این فیلم در پلتفرم فیلم‌نت قابل مشاهده است. امیدوارم براتون خبر   ۵ هزار نفر به صورت آنلاین «مصلحت» را دیدند براتون مفید بوده باشه

 
2023-11-15 16:57:42