۳ فیلم جدید را در سینماسیار ببینید/ از «هناس» تا «بدون قرار قبلی» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ۳ فیلم جدید را در سینماسیار ببینید/ از «هناس» تا «بدون قرار قبلی»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، سینماسیار با هدف نمایش فیلم‌های سینمایی روز […]

۳ فیلم جدید را در سینماسیار ببینید/ از «هناس» تا «بدون قرار قبلی»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ۳ فیلم جدید را در سینماسیار ببینید/ از «هناس» تا «بدون قرار قبلی»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، سینماسیار با هدف نمایش فیلم‌های سینمایی روز در مناطق روستایی و شهری کم برخوردار و فاقد سینما، نمایش فیلم‌های سینمایی «هناس»، «سگ بند» و «بدون قرار قبلی» را آغاز کرد.
۲ فیلم «موقعیت مهدی» و «مرد نقره‌ای» نیز همچنان در جدول اکران سینماسیار قرار دارند.
آمار اکران‌های انجام شده توسط سینماسیار در سامانه سمفا ثبت و در جدول فروش فیلم‌ها ثبت می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق وب‌سایت سینماسیار “www.cinemasayar.ir” نیز آخرین اطلاعات مربوط به نمایش فیلم‌ها را کسب کنند.
همچنین سازمان‌ها، تشکلات و نهادها در سراسر کشور این امکان را دارند که با مراجعه به وب‌سایت سینماسیار، درخواست اکران گروهی خود را ثبت کنند.
انجمن سینمای جوانان ایران، طرح «سینماسیار» را با هدف گسترش عدالت فرهنگی و نمایش جدیدترین آثار سینمایی کشور در مناطق کم‌برخوردار و فاقد سینما از تابستان ۱۳۹۷ برعهده گرفته و اجرا کرده است. امیدوارم براتون خبر   ۳ فیلم جدید را در سینماسیار ببینید/ از «هناس» تا «بدون قرار قبلی» براتون مفید بوده باشه

 
2022-06-28 14:09:31