۳ فیلم جدید به سینماها می‌آید/ اکران «تی‌تی‌» از چهارشنبه به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ۳ فیلم جدید به سینماها می‌آید/ اکران «تی‌تی‌» از چهارشنبه  همایون اسعدیان سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفتگو با خبرنگار هاریکا درباره خروجی جلسه امروز شورا برابر با ۱۲ تیرماه گفت: در جلسه امروز مصوب شد […]

۳ فیلم جدید به سینماها می‌آید/ اکران «تی‌تی‌» از چهارشنبه

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ۳ فیلم جدید به سینماها می‌آید/ اکران «تی‌تی‌» از چهارشنبه  همایون اسعدیان سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفتگو با خبرنگار هاریکا درباره خروجی جلسه امروز شورا برابر با ۱۲ تیرماه گفت: در جلسه امروز مصوب شد فیلم سینمایی «بازیووو» به کارگردانی امیرحسین قهرایی به سرگروهی پردیس کورش، «تی‌تی» ساخته آیدا پناهنده در پردیس ایران‌مال و «پیتوک» به کارگردانی مجید صالحی به سرگروهی مگامال از چهارشنبه این هفته ۱۵ تیرماه به نمایش درمی‌آید.
وی با اشاره به قیمت بلیت سینماها بیان کرد: قیمت بلیت سینما تغییر نمی‌کند اما بر اساس یک توافق مشترک با تهیه‌کننده و سینماداران در سانس‌هایی امکان ارایه بلیت شناور وجود دارد.
فیلم «پیتوک» نخستین تجربه سینمایی مجید صالحی در جایگاه کارگردان است. این اثر در ابتدای هاریکاماه ۱۳۹۸ کلید خورد. مهتاب کرامتی، هادی حجازی‌فر و احسان بذلی بازیگران سه نقش اصلی فیلم هستند.
«بازیووو» داستان ماپان مخترع بازی‌ها و خالق سرزمین بازیووو است که برای نجات سرزمینش از چنگال سیلوس به دنبال پیدا کردن قهرمانی از میان بچه‌هاست، اما ژوبین پسر بچه دست و پا چلفتی بدترین انتخاب ممکن برای این کار است.
پژمان بازغی، برزو ارجمند، محمد رضا هدایتی، لیندا کیانی، سحر ذکریا، مجید افشاری و رضا شفیعی جم با همراهی بازیگران کودک: ایلیا نصرالهی، هلیا صمدزاده، آرین دهقان نژاد، محمدهادی جعفری، حنانه آجرلو، فربد احمدی، ویهان معراجی در این فیلم نقش آفرینی کرده‌اند.
‎ «تی‌تی» درباره زنی معروف به «تی‌تی خُله» است که می‌خواهد بشریت را نجات دهد و آشنایی او با یک استاد فیزیک، ماجراهای تازه‌ای در زندگی‌اش به وجود می‌آورد.
الناز شاکردوست، پارساپیروزفر و هوتن شکیبا بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند. امیدوارم براتون خبر   ۳ فیلم جدید به سینماها می‌آید/ اکران «تی‌تی‌» از چهارشنبه براتون مفید بوده باشه

 
2022-07-03 14:09:35