۱۶ هزار تخت به ظرفیت بیمارستان‌های کشور افزوده شد به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش اخبار هاریکا، بهروز رحیمی در مراسم معارفه رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به میزبانی سالن جلسات این مجموعه ضمن اشاره به اینکه دولت سیزدهم زمانی روی کار آمد که کرونا وجود داشت، ابراز کرد: […]

۱۶ هزار تخت به ظرفیت بیمارستان‌های کشور افزوده شد

به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش اخبار هاریکا، بهروز رحیمی در مراسم معارفه رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به میزبانی سالن جلسات این مجموعه ضمن اشاره به اینکه دولت سیزدهم زمانی روی کار آمد که کرونا وجود داشت، ابراز کرد: در روزهای دشوار که مشکلات اقتصادی نیز وجود داشت و حتی اجتماع بسیار منفکی را نیز شاهد بودیم، مجاهدت‌های کادر درمان اقدامات خوبی را صورت داد و سربلند بیرون آمد.
وی با بیان اینکه این نبرد با کرونا خستگی مفرطی را در بین کادر درمان و سلامت ایجاد کرده است، افزود: تزریق روزانه یک میلیون و ۶۰۰ هزار واکسنی که حتی در تأمین منابع آن می‌بایست فکر می‌شد، از جمله افتخارات کادر درمانی کشورمان است.
معاون وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اشاره به نظام سلامت، بیان کرد: در دولت سیزدهم بیش از ۱۶ هزار تخت بیمارستانی در قالب تحول در نظام سلامت کشور تحویل بیمارستان‌های کشور داده شده که آماری کم نظیر است.
رحیمی با بیان اینکه پروژه‌های بسیاری در کشور روی زمین مانده بود و پروژه‌هایی مانند بیمارستان هزار تخت خوابی حضرت مهدی (عج) در تهران بعد از ۲۰ سال راه اندازی شدند، گفت: این مسائل دستاوردهای بزرگی است که در مجموعه نظام سلامت کشور به آن دست یافتیم.
وی با بیان اینکه در دولت سیزدهم شاهد آغاز چهار هزار پروژه بهداشت و درمان در کشور هستیم، گفت: ۲۵۰ مورد تجهیزات سنگین بیمارستانی در دو و نیم سال اخیر به بیمارستان‌های کشور تحویل داده شده تا بخش مهمی از نیازهای درمانی کشورمان را تأمین کند و اینها دستاوردهای بزرگی برای نظام هستند.
به گزارش هاریکا، در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات حسین شیبانی، ایاد بهادری منفرد به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شاهرود معرفی شد. امیدوارم خبر  ۱۶ هزار تخت به ظرفیت بیمارستان‌های کشور افزوده شد براتون مفید بوده باشه