۱۶۰ هزار مخاطب به تماشای قصه «ترور یک عشق» نشستند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ۱۶۰ هزار مخاطب به تماشای قصه «ترور یک عشق» نشستند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، دومین پوستر فیلم سینمایی «هناس» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه که با گذشت […]

۱۶۰ هزار مخاطب به تماشای قصه «ترور یک عشق» نشستند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ۱۶۰ هزار مخاطب به تماشای قصه «ترور یک عشق» نشستند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، دومین پوستر فیلم سینمایی «هناس» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه که با گذشت یک ماه از آغاز اکران از مرز فروش ۳ میلیارد تومان عبور کرده است، با طرحی از محمد روح الامین رونمایی شد.
این فیلم سینمایی که قصه ترور یک عشق را از زاویه دید شهره پیرانی، همسر شهید داریوش رضایی‌نژاد در آخرین روزهای زندگی او روایت می‌کند، تاکنون با استقبال ۱۴۰ هزار مخاطب در سینماها و ۲۰ هزار مخاطب در اکران‌های سیار به فروش ۳ میلیاردی رسیده است.
همچنین روز گذشته ۲۱ تیرماه فیلم سینمایی «هناس» با جذب حدوداً ۳۴ هزار مخاطب در یک روز، پرمخاطب‌ترین روز اکران خود را در طی مدت زمان اکران خود سپری کرد.
فیلمنامه «هناس» که در ژانر ملودرام عاشقانه به نگارش درآمده نخستین روایت دراماتیک و سینمایی دلهره‌آور از ترور یکی از دانشمندان هسته‌ای ایران است که توسط احسان ثقفی و مهدیه عین اللهی به نگارش در آمده است.
مریلا زارعی در نقش شهره پیرانی و بهروز شعیبی در نقش داریوش رضایی نژاد دو بازیگر اصلی این فیلم سینمایی هستند.
وحید رهبانی، سولماز غنی، امین میری، علیرضا نایینی، کوثر حیدری (هنرپیشه خردسال) و سیاوش طهمورث سایر بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
«هناس» محصول سازمان سینمایی سوره است که پخش آن را موسسه بهمن سبز بر عهده دارد. امیدوارم براتون خبر   ۱۶۰ هزار مخاطب به تماشای قصه «ترور یک عشق» نشستند براتون مفید بوده باشه

 
2022-07-13 14:09:25