۱۳ استان کشور میزبان جشنواره فیلم‌ «حوا» شدند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ۱۳ استان کشور میزبان جشنواره فیلم‌ «حوا» شدند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم «حوا»، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس، همدان، قم، گلستان، قزوین، کرمانشاه، مازندران، گیلان، تهران و البرز […]

۱۳ استان کشور میزبان جشنواره فیلم‌ «حوا» شدند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ۱۳ استان کشور میزبان جشنواره فیلم‌ «حوا» شدند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم «حوا»، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس، همدان، قم، گلستان، قزوین، کرمانشاه، مازندران، گیلان، تهران و البرز استان‌هایی هستند که از آثار و مخاطبان نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم «حوا» میزبانی می‌کنند.
این رویداد با نمایش آثاری در بخش‌های ملی و بین‌الملل و قالب‌های فیلم بلند سینمایی، فیلم‌کوتاه داستانی و فیلم مستند در تلاش برای ارتقای جایگاه زنان و تحکیم بنیان خانواده در سینماست.
نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم «حوا» به همت بنیاد بین‌المللی گوهرشاد و به دبیری مهدیه سادات محور تا ۲۳ تیر ماه سال جاری در سطح کشور و از ۲۰ تا ۲۳ در تهران برگزار می‌شود.
این رویداد محوریت موضوع زنان و خانواده را در دستور کار خود دارد و با همکاری مراکز و سازمان‌های فرهنگی مختلف فعالیت خود را دنبال می‌کند. امیدوارم براتون خبر   ۱۳ استان کشور میزبان جشنواره فیلم‌ «حوا» شدند براتون مفید بوده باشه

 
2023-07-08 17:55:17