۱۰۰ هزار مددجوی کمیته‌ امداد بیماری صعب‌العلاج دارند به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش خبرگزاری هاریکا، حسین خدرویسی در نشست آموزشی توجیهی مددکاران استان تهران اظهار کرد: امروز نهاد مقدس کمیته امداد پرچمدار خدمت‌رسانی در بخش‌های مختلف از جمله تأمین مسکن، اشتغال و خدمت حمایتی و معیشتی است. وی افزود: […]

۱۰۰ هزار مددجوی کمیته‌ امداد بیماری صعب‌العلاج دارند

به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش خبرگزاری هاریکا، حسین خدرویسی در نشست آموزشی توجیهی مددکاران استان تهران اظهار کرد: امروز نهاد مقدس کمیته امداد پرچمدار خدمت‌رسانی در بخش‌های مختلف از جمله تأمین مسکن، اشتغال و خدمت حمایتی و معیشتی است.
وی افزود: امدادگران در سراسر کشور با افتخار و بی‌منت در خدمت عزیزترین و شریف‌ترین افراد جامعه هستند.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با اشاره به اینکه همه واحدهای امداد در خدمت مددکاران و مددجویان هستند، بیان کرد: ما در کمیته امداد همه در صف و ستاد در خدمت مددجویان هستیم. همه امدادگران کار ارزشمندی در راستای خدمت‌رسانی به نیازمندان انجام می‌دهند.
وی افزود: حوزه تخصصی حمایت و سلامت خانواده، محور اصلی خدمت به مددجویان است، برخی حوزه‌ها تکمیل کننده و برخی پشتیبان حوزه مددجویی هستند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، خدرویسی ادامه داد: هم اکنون یک میلیون و ۷۰۰ هزار سالمند و ۱۰۰ هزار مددجوی دارای بیماری صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد هستند و برخی نیز مستعد شغل و توانمندی هستند.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد بیان کرد: مددکاران پرچمداران خدمت هستند که با چالش‌های مختلفی در حوزه خدمت‌رسانی مواجهند و ما در این راستا تلاش داریم اقدامات لازم را در خصوص رفع مشکلات موجود اجرایی کنیم.
وی گفت: اشتغال یکی از بهترین و ارزشمندترین خدمات کمیته امداد و عامل توانمندسازی است و از دیگر عوامل توانمندسازی، تأمین مسکن و خدمات فرهنگی و حقوقی است. امیدوارم خبر  ۱۰۰ هزار مددجوی کمیته‌ امداد بیماری صعب‌العلاج دارند براتون مفید بوده باشه