یک پاتوق دیگر برای سینمای مستند/ «کِراس» به نمایش درمی‌آید به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری یک پاتوق دیگر برای سینمای مستند/ «کِراس» به نمایش درمی‌آید  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، به همت گروه مستند بنیاد فرهنگی روایت فتح، اولین برنامه «پاتوق رواق» باهدف […]

یک پاتوق دیگر برای سینمای مستند/ «کِراس» به نمایش درمی‌آید

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری یک پاتوق دیگر برای سینمای مستند/ «کِراس» به نمایش درمی‌آید  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، به همت گروه مستند بنیاد فرهنگی روایت فتح، اولین برنامه «پاتوق رواق» باهدف هم‌اندیشی و هم‌افزایی میان مستندسازان و علاقه‌مندان به سینمای مستند، چهارشنبه این هفته در بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار می‌شود.
برنامه «پاتوق رواق» قرار است ضمن اکران فیلم‌های مستند مطرح و نقد آن، پاتوقی برای هم‌اندیشی و هم‌افزایی میان مستندسازان و علاقه‌مندان به سینمای مستند باشد.
در اولین برنامه «پاتوق رواق» که همزمان با سالروز گرامیداشت شهدای مدافع حرم برگزار می‌شود، مستند «کِراس» به کارگردانی احمد رحمانیان و تهیه‌کنندگی مصطفی سیفی به نمایش در خواهد آمد.
این مستند با موضوع زندگی شهید مدافع حرم و ورزشکار قهرمان رشته موتورسواری شهید محمدکاظم توفیقی، روایتی است از زندگی یک جوان امروزی که در یک بزنگاه مهم، تصمیمی تاریخی می‌گیرد.
علاقه‌مندان به این حوزه برای شرکت در این برنامه می‌توانند چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۲، ساعت ۱۷ به بنیاد فرهنگی روایت فتح واقع در میدان فردوسی، ابتدای خیابان شهید قرنی مراجعه کنند. امیدوارم براتون خبر   یک پاتوق دیگر برای سینمای مستند/ «کِراس» به نمایش درمی‌آید براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-07 17:55:55