یک اکران ویژه برای «گیج‌گاه»/ خوشحالیم که در جمع فرشته‌ها هستیم به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری یک اکران ویژه برای «گیج‌گاه»/ خوشحالیم که در جمع فرشته‌ها هستیم  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط بهمن سبز، به همت بهرنگ علوی بازیگر فیلم سینمایی «گیج‌گاه» و با همکاری موسسه روشنا، این […]

یک اکران ویژه برای «گیج‌گاه»/ خوشحالیم که در جمع فرشته‌ها هستیم

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری یک اکران ویژه برای «گیج‌گاه»/ خوشحالیم که در جمع فرشته‌ها هستیم  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط بهمن سبز، به همت بهرنگ علوی بازیگر فیلم سینمایی «گیج‌گاه» و با همکاری موسسه روشنا، این اثر سینمایی برای کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه، در پردیس سینمایی ارگ تجریش به نمایش درآمد.
در این مراسم عادل تبریزی کارگردان فیلم، بهرنگ علوی، مریم همتیان، علی راد و حامد شیخی از بازیگران و محمد حسین‌خانی سرمایه‌گذار این اثر حضور داشتند.
در حاشیه این نمایش، عادل تبریزی ضمن ابراز خوشحالی از حضور در چنین جمعی گفت: امروز برای من یکی از خاطره‌انگیزترین اکران‌های «گیج‌گاه» اتفاق افتاد و خوشحالم که این فرشته‌ها به تماشای فیلم من نشستند.
بهرنگ علوی نیز در مورد مخاطبان این اکران ویژه گفت: این بچه‌هایی که خدا توفیق داد توانستم دعوت‌شان کنم از فیلم‌بین‌ترین و فیلم‌بازترین بچه‌هایی هستند که در این مدت دیده‌ام.
وی در ادامه گفت: یکی از حسرت‌های زندگی من این بود که چرا سینمای دهه ۵۰ را تجربه نکرده بودم؛ فیلم «گیج‌گاه» و عادل تبریزی با ماشین زمان من را به یک دوره و دهه دیگر برد.
«گیج‌گاه» که در آستانه ۷ میلیاردی شدن است، این روزها در سینماهای سراسر کشور نمایش داده می‌شود.
پخش و تبلیغات این فیلم سینمایی به عهده موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز است. امیدوارم براتون خبر   یک اکران ویژه برای «گیج‌گاه»/ خوشحالیم که در جمع فرشته‌ها هستیم براتون مفید بوده باشه

 
2023-11-05 16:58:22