«گوزن» ایرانی در هامبورگ روی پرده می‌رود به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «گوزن» ایرانی در هامبورگ روی پرده می‌رود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم کوتاه «گوزن» به نویسندگی و کارگردانی هادی بابایی‌فر در تازه‌ترین حضور جهانی خود به سی‌وهشتمین دوره جشنواره Mo & Friese Young […]

«گوزن» ایرانی در هامبورگ روی پرده می‌رود

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «گوزن» ایرانی در هامبورگ روی پرده می‌رود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم کوتاه «گوزن» به نویسندگی و کارگردانی هادی بابایی‌فر در تازه‌ترین حضور جهانی خود به سی‌وهشتمین دوره جشنواره Mo & Friese Young Short Film Festival Hamburg راه یافت.
این جشنواره که مورد تایید بفتا و اروپا است، از ۲۹ می تا ۶ ژوئن مصادف با ۸ تا ۱۶ خرداد سال جاری در شهر هامبورگ آلمان برگزار می‌شود. Mo & Friese یکی از معدود جشنواره‌هایی در جهان است که به طور کامل به فیلم‌های کوتاه کودکان اختصاص دارد و مخاطبان آن را رنج سنی ۴ تا ۱۸ سال تشکیل می‌دهند.
«گوزن» پیش از این به جشنواره برلین راه یافته بود و جایزه ویژه بهترین فیلم بخش نسل این رویداد سینمایی را به خود اختصاص داده بود.
پخش بین‌المللی این فیلم بر عهده شرکت AtoZinema به مدیریت آزاده مسیح‌زاده است.
از دیگر عوامل این اثر می‌توان به تهیه‌کنندگان: هادی بابایی‌فر و محمود غفاری، بازیگران: احسان بخشی‌زاده، خداداد بخشی‌زاده، تدوین و مشاور کارگردان: محمود غفاری، تصویربردار: امیرحسین خوشبین، صدابردار: حامد حسین‌زاده، صداگذار: زهره علی‌اکبری، میکس: رامین ابوالصدق، تصحیح رنگ: فربد جلالی، جلوه‌های ویژه: کامیار شفیعی‌پور، مجری طرح: مهدی پورموسی، مدیرتولید: وحید حاجیلویی، دستیار کارگردان: مهناز جارچی، مدیر تدارکات: پویان سعادتی، دستیاران فیلمبردار: سعید گودرزی، ابراهیم میرزایی، دستیار تصحیح رنگ: یگانه ابیاره، پشتیبانی: استودیو ۳۵ میلیمتری، پخش بین‌الملل: آزاده مسیح زاده و مشاور رسانه‌ای: حامد قریب اشاره کرد. امیدوارم براتون خبر   «گوزن» ایرانی در هامبورگ روی پرده می‌رود براتون مفید بوده باشه

 
2022-05-28 14:10:43