گسترش همکاری های ایران و کوبا در حوزه سلامت به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش خبرگزاری هاریکا، بهرام عین اللهی، در دیدار «ژوزه میراندا» وزیر بهداشت کوبا با اشاره به اهداف مشترک بین دو کشور، گفت: همکاری ایران و کوبا در دوره کرونا باعث تولید واکسن سوپرانا شد. وزیر بهداشت […]

گسترش همکاری های ایران و کوبا در حوزه سلامت

به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش خبرگزاری هاریکا، بهرام عین اللهی، در دیدار «ژوزه میراندا» وزیر بهداشت کوبا با اشاره به اهداف مشترک بین دو کشور، گفت: همکاری ایران و کوبا در دوره کرونا باعث تولید واکسن سوپرانا شد.
وزیر بهداشت با اشاره به توانمندی‌های ایران در حوزه سلامت از طرف کوبایی برای بازدید از توانمندی‌های ایران در حوزه‌های مختلف سلامت دعوت کرد.

ژوزه میراندا نیز در این دیدار ضمن ابراز علاقه‌مندی برای همکاری با جمهوری اسلامی ایران به خصوص در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی، گفت: برگزاری کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی در اواخر خرداد ماه امسال در هاوانا، فرصت بسیار مناسبی برای آشنایی با ظرفیت‌های نظام کوبا است.
در این دیدار دو طرف، بر تشکیل کارگروهی به منظور اجرایی شدن توافقات تاکید کردند. امیدوارم خبر  گسترش همکاری های ایران و کوبا در حوزه سلامت براتون مفید بوده باشه