کویته میزبان بانوی کرامت شد/ اکران «اخت الرضا» در پاکستان به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری کویته میزبان بانوی کرامت شد/ اکران «اخت الرضا» در پاکستان  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بهمن سبز، فیلم سینمایی «اخت الرضا» که سفر حضرت فاطمه معصومه (س) از مدینه تا قم را […]

کویته میزبان بانوی کرامت شد/ اکران «اخت الرضا» در پاکستان

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری کویته میزبان بانوی کرامت شد/ اکران «اخت الرضا» در پاکستان  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بهمن سبز، فیلم سینمایی «اخت الرضا» که سفر حضرت فاطمه معصومه (س) از مدینه تا قم را روایت می‌کند، در شهر کویته پاکستان به نمایش عمومی درآمد.
این فیلم که تولید سازمان سینمایی سوره است، طی یک ماه گذشته علاوه بر فروش در سالن‌های سینمایی به صورت اکران سیار در موقعیت‌های ویژه اکران شده که در ادامه این اکران‌های سیار در شهر کویته پاکستان به نمایش عمومی درآمده است.
پخش این فیلم که با استقبال بانوان پاکستانی همراه بود توسط راه ایمان کویته انجام شده است و محل نمایش این اثر سینمایی هم در مدرسه علی ابن ابی‌طالب شهر کویته بود.
مخاطبان پاکستانی «اخت الرضا» پس از تماشای این اثر سینمایی ضمن ابراز خوشحالی از برگزاری این اکران از عوامل فیلم برای تولید «اخت الرضا» تشکر کردند و در صحبت هایی یادآور شدند که این فیلم یکی از بهترین آثاری است که بعد از سریال «مختارنامه» و سریال حضرت یوسف پیامبر (ع) دیده‌اند.
فیلم سینمایی «اخت الرضا» با مشارکت آستان مقدس حضرت معصومه (س) و مجموعه شبکه‌های کربلا (عتبه حسینی) ساخته شده است.
سیدمجتبی طباطبایی کارگردانی این اثر سینمایی را برعهده دارد و توسط پخش بهمن سبز در گروه آزاد در حال اکران است.
پخش بین‌الملل این فیلم بر عهده مرکز بین‌الملل سوره است. امیدوارم براتون خبر   کویته میزبان بانوی کرامت شد/ اکران «اخت الرضا» در پاکستان براتون مفید بوده باشه

 
2023-11-04 12:57:44