کودکان کار به تماشای «ضربه فنی» نشستند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری کودکان کار به تماشای «ضربه فنی» نشستند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، برنامه نمایش فیلم سینمایی «ضربه فنی» برای کودکان کار، صبح روز یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ برگزار شد […]

کودکان کار به تماشای «ضربه فنی» نشستند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری کودکان کار به تماشای «ضربه فنی» نشستند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، برنامه نمایش فیلم سینمایی «ضربه فنی» برای کودکان کار، صبح روز یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ برگزار شد و کودکان کار با حضور در سالن شهید بهنام محمدی به تماشای فیلم نشستند.
این ۵۰۰ کودک از مرکز پویا شهر خانه کودک هاریکا و مرکز پویا شهر انجمن حمایت از حقوق کودکان کار (خانه کودک شوش) در منطقه ۱۲، مرکز پویا شهر شکوفایی استعدادهای کودکان در منطقه ۱۵، مرکز پویاشهر مؤسسه نهال در منطقه ۱۹ و مرکز پویا شهر دانشگران رهایی افروز (درا) منطقه ۲۱ بودند.
فیلم سینمایی «ضربه فنی» از تولیدات سال ۱۳۹۷ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بوده که موفق به دریافت سه پروانه زرین، یک جایزه ویژه، یک تندیس و یک لوح قدردانی از سی‌ و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان شده است.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پیش از این نیز برنامه‌های متنوعی برای کودکان کار داشته و از آنها برای حضور در برنامه‌های فرهنگی دعوت کرده است. امیدوارم براتون خبر   کودکان کار به تماشای «ضربه فنی» نشستند براتون مفید بوده باشه

 
2023-03-13 12:58:42