کودکان شهدای مدافع حرم به تماشای «بچه زرنگ» نشستند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری کودکان شهدای مدافع حرم به تماشای «بچه زرنگ» نشستند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی گروه هنر پویا، انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» شامگاه ۲۲ اسفند برای کودکان و خانواده‌های شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون […]

کودکان شهدای مدافع حرم به تماشای «بچه زرنگ» نشستند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری کودکان شهدای مدافع حرم به تماشای «بچه زرنگ» نشستند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی گروه هنر پویا، انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» شامگاه ۲۲ اسفند برای کودکان و خانواده‌های شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون به نمایش درآمد.
این اکران خصوصی در سازمان امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد برگزار شد و با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد و محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی همراه بود.
انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» که به تازگی پروانه نمایش خود را نیز دریافت کرده، در تدارک نهایی برای اکران عمومی است.
«بچه زرنگ» امسال در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر امسال برای اولین بار رونمایی شد و علاوه بر کاندیداتوری در همه بخش‌های اصلی، سیمرغ بلورین بهترین فیلم پویانمایی جشنواره را نیز دریافت کرد.
انیمیشن سینمایی «بچه‌زرنگ» محصول مشترک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و گروه هنر پویاست که تهیه‌کنندگی آن را حامد جعفری بر عهده داشته است.
گروه هنر پویا پیشتر نیز انیمیشن‌های سینمایی «شاهزاده‌روم» و «فیلشاه» را که پرمخاطب‌ترین انیمیشن‌های سینمای ایران بودند را در کارنامه خود داشته است. امیدوارم براتون خبر   کودکان شهدای مدافع حرم به تماشای «بچه زرنگ» نشستند براتون مفید بوده باشه

 
2023-03-15 08:56:37