کنگره پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی استان تهران برگزار می شود به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  کنگره پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی استان تهران برگزار می شود  به گزارش خبرنگار هاریکا، دکتر ناهید رحمانی رئیس کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی در نشست خبری اولین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان […]

کنگره پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی استان تهران برگزار می شود

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  کنگره پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی استان تهران برگزار می شود  به گزارش خبرنگار هاریکا، دکتر ناهید رحمانی رئیس کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی در نشست خبری اولین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی استان تهران با اعلام این خبر گفت: دانشگاه علوم توانبخشی در کنگره سال ۱۴۰۱ تحقیقات دانشجویی به عنوان «فوکال پوینت» کلان منطقه آمایشی ۱۰ (دانشگاه های استان تهران) انتخاب شده است و با توجه به بالاترین میزان تعداد دانشجو در دانشگاه های مستقر در این کلان منطقه، فرصتی برای ارائه تحقیقات دانشجویان فراهم شده است.
سرپرست اولین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی استان تهران یادآور شد: کلان منطقه آمایشی ۱۰ وزارت بهداشت شامل دانشگاه های علوم پزشکی تهران، شهیدبهشتی، ایران، بقیه الله، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه شاهد و دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی است.
وی افزود: اولین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی استان تهران از دی ماه ۱۴۰۱ کلید خورد و تمامی فرآیندهای این کنگره، از داوری، اجرا، برنامه ریزی و برگزاری سخنرانی ها و ارائه پوسترها به طور کامل توسط دانشجویان انجام می گیرد و از همین رو ۹۰ دانشجوی با رزومه های بسیار خوب برای داوری مقالات و تحقیقات در این دوره حضور دارند.
رحمانی یادآور شد: ۴۰۰ چکیده مقاله به اولین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی استان تهران در ۱۱ محور ارائه شده است که از این میان ۱۴۰ مقاله به شکل سخنرانی و ۱۶۵ پوستر داوری شده اند و در کنگره ارائه می شوند.
وی خاطرنشان کرد: ۳۰ ایده فناوری محصول محور در کنگره ارائه شده است که از این میان به ۲ ایده جایزه داده می شود. همچنین داوران برتر نیز در اختتامیه معرفی می شوند.
سرپرست اولین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی استان تهران اضافه کرد: همزمان با برگزاری کنگره رویداد talk school از سوی «یوسرن» به همراه ورکشاپ های مرتبط با هوش مصنوعی، علوم داده، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده در کنگره ارائه می شود. امیدوارم براتون خبر   کنگره پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی استان تهران برگزار می شود براتون مفید بوده باشه

 
2023-05-13 07:10:44