«کشتن خواجه» به برزیل و تایوان می‌رود به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «کشتن خواجه» به برزیل و تایوان می‌رود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از امور رسانه‌ای پروژه، فیلم «کشتن خواجه» در شهر تایپه تایوان در بخش فانتزی سالِ دوازدهمین دوره جشنواره «اسب طلایی» که از هشت تا ۱۷ آوریل […]

«کشتن خواجه» به برزیل و تایوان می‌رود

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «کشتن خواجه» به برزیل و تایوان می‌رود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از امور رسانه‌ای پروژه، فیلم «کشتن خواجه» در شهر تایپه تایوان در بخش فانتزی سالِ دوازدهمین دوره جشنواره «اسب طلایی» که از هشت تا ۱۷ آوریل (۱۹ تا ۲۸ فروردین) برگزار می‌شود، به نمایش درمی‌آید و سپس در بخش مسابقه هجدهمین دوره جشنواره «پورتو آلگره» برزیل به نمایش گذاشته خواهد شد. این جشنواره از ۲۰ می تا اول آوریل (۳۱ فروردین تا ۱۱ اردیبهشت) در شهر پورتو آلگره، برزیل برگزار می‌شود.
جشنواره «شب‌های سیاه تالین» و «ِاِسلم‌دَنس» آمریکا که در آن «کشتن خواجه» برنده جایزه بزرگ هیئت داوران شد، جشنواره «کرالا» و «گوا» از دیگر فستیوال‌های بین‌المللی هستند که «کشتن خواجه» در آنها حضور داشت.
«کشتن خواجه» دومین فیلم آبست بعد از «تمارض» است. این فیلم درباره قاتل زنجیره‌ای است که مقتولان را توسط مقتولان، به قتل می‌رساند.
ابراهیم عزیزی، وحید راد، میثاق زارع، ایمان بسیم، سارا محمدی و مه‌سیما کباری بازیگران این فیلم هستند.
شهرزاد سیفی تهیه‌کننده این فیلم در کمپانی «هیچ‌فیلم» است و محمد اطبایی در کمپانی «مستقل‌های ایرانی» پخش بین‌المللی فیلم را برعهده دارد امیدوارم براتون خبر   «کشتن خواجه» به برزیل و تایوان می‌رود براتون مفید بوده باشه

 
2022-03-26 13:21:15