کانال دنیای مغز و شناخت در نرم افزار «شاد» ایجاد شد به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  کانال دنیای مغز و شناخت در نرم افزار «شاد» ایجاد شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی، کانال «دنیای مغز و شناخت» در دو محور رشد سرمایه شناختی دانش‌آموزان […]

کانال دنیای مغز و شناخت در نرم افزار «شاد» ایجاد شد

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  کانال دنیای مغز و شناخت در نرم افزار «شاد» ایجاد شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی، کانال «دنیای مغز و شناخت» در دو محور رشد سرمایه شناختی دانش‌آموزان (کاربردی) و افزایش دانش علوم اعصاب و شناختی آنها (پایه ای) تولید محتوا می کند.
آشنایی با کارکردهای اجرایی، حواس، اختلالات روانپزشکی، اعتیاد، خواب، اختلالات کودکی، تکنیک های تصویربرداری مغز، مغزهای مصنوعی، تاب آوری، حافظه و زبان از جمله موضوعاتی است که در این کانال آموزشی پوشش داده خواهد شد.
محتوای این صفحه ی آموزشی در قالب ویدیو، اینفوگرافیک، مقاله علمی، آزمایش علمی و موشن گرافی ارائه می شود و تیم علمی و اجرایی این کانال در نظر دارد برای تشویق نوجوانان به تعامل بیشتر با علوم اعصاب و علوم شناختی، هر ماه چالش ها و مسابقات دانش آموزی برگزار کند.
این کانال دانش آموزی با همکاری مشترک ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی و سازمان آموزش و پرورش ایجاد و فعالیت خود را نرم افزارآموزشی «شاد» اغاز کرده است. امیدوارم براتون خبر   کانال دنیای مغز و شناخت در نرم افزار «شاد» ایجاد شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-02-01 15:02:12