کارگردان «غریب» فیلم عاشورایی می‌سازد/ لطیفی جایگزین بحرانی شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری کارگردان «غریب» فیلم عاشورایی می‌سازد/ لطیفی جایگزین بحرانی شد  به گزارشهاریکا خبر، محمد حسین لطیفی در تازه‌ترین فعالیت سینمایی خود قصد کارگردانی فیلم سینمایی «نامیرا» را با حال و هوایی عاشورایی دارد. فیلم سینمایی «نامیرا» که پیش […]

کارگردان «غریب» فیلم عاشورایی می‌سازد/ لطیفی جایگزین بحرانی شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری کارگردان «غریب» فیلم عاشورایی می‌سازد/ لطیفی جایگزین بحرانی شد  به گزارشهاریکا خبر، محمد حسین لطیفی در تازه‌ترین فعالیت سینمایی خود قصد کارگردانی فیلم سینمایی «نامیرا» را با حال و هوایی عاشورایی دارد.
فیلم سینمایی «نامیرا» که پیش از این به تهیه‌کنندگی محسن علی اکبری و کارگردانی شهریار بحرانی مجوز ساخت گرفته بود، حالا کارگردانش تغییر کرده و این بار به کارگرانی محمدحسین لطیفی و با نام «نامیرا» (راهی به آسمان) درخواست پروانه ساخت تازه‌ای برای آن ارائه شده است.
پیش از این محسن علی اکبری اعلام کرده بود که داوود میرباقری در حال نگارش فیلمنامه این اثر است که اقتباسی از رمان «نامیرا» به قلم صادق کرمیار محسوب می‌شود. این رمان روایتی درباره حال و هوای شهر کوفه در ایام منتهی به واقعه کربلا دارد.
محمدحسین لطیفی همزمان با قبول کارگردانی فیلم «نامیرا»، در مقام تهیه‌کننده برای فیلمنامه دیگری با عنوان «ردپای موج» به کارگردانی داریوش جهانگیری مقدم رودباری، درخواست پروانه ساخت از سازمان سینمایی کرده است.
فیلم سینمایی «غریب» آخرین فیلم محمدحسین لطیفی در مقام کارگردان بود که نوروز امسال در سینماهای کشور به اکران درآمد. امیدوارم براتون خبر   کارگردان «غریب» فیلم عاشورایی می‌سازد/ لطیفی جایگزین بحرانی شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-11 17:55:33