کارت سینما به مخاطبان ارایه می‌شود/ اعلام برنامه تعطیلی سینماها به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری کارت سینما به مخاطبان ارایه می‌شود/ اعلام برنامه تعطیلی سینماها  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، جلسه شورای راهبردی اکران عصر یکشنبه اول خرداد با حضور محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی […]

کارت سینما به مخاطبان ارایه می‌شود/ اعلام برنامه تعطیلی سینماها

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری کارت سینما به مخاطبان ارایه می‌شود/ اعلام برنامه تعطیلی سینماها  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، جلسه شورای راهبردی اکران عصر یکشنبه اول خرداد با حضور محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی برگزار شد.
در این جلسه ضمن تاکید بر ضرورت افزایش و گسترش مخاطبان سینما به‌عنوان یک رویکرد مهم و با توجه به آمادگی نهادها و دوایر دولتی و غیر دولتی برای گنجاندن سبد سینما در دایره امور رفاهی کارکنان و کمک و حمایت از فیلم‌های اکران و تقویت شمار جمعیت سرانه مخاطب و خانواده‌ها مقرر شد از سوی موسسه سینماشهر ساز و کار چگونگی طراحی «کارت سینما» و فرآیندهای آن را با بهره گیری از فن‌آوری‌های جدید در جلسه آتی شورا ارایه دهد.
در این جلسه رئیس سازمان سینمایی در راستای حمایت از چرخه اکران فیلم‌ها از ارائه طرحی به این منظور و پیش بینی منابع قابل توجه به عنوان یکی از اولویت‌های موضوعی شورای عالی سینما خبر داد.
در این جلسه با توجه به طرح ارایه شده درباره نمایش آنلاین فیلم‌ها از سوی کارشناسان مقرر شد در جلسه آینده شورای راهبردی اکران توضیحات تکمیلی و بررسی‌های لازم در این زمینه صورت گیرد. ضمن اینکه درباره نمایش آنلاین مقرر شد با توجه به صراحت نظامنامه جدید مبنی بر فاصله ۴۵ روزه اتمام اکران در سرگروه تا آغاز اکران آنلاین، معاونت ارزشیابی و نظارت در این رابطه تذکرات مقتضی را به تهیه‌کنندگان متقاضی اکران آنلاین انجام دهند.
همچنین اکران دو فیلم «پسران دریا» و «سلفی با دموکراسی» برای اکران از سوم خرداد معرفی شد.
باتوجه به سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) در روز جمعه ششم خرداد، تمامی سینماها از اذان مغرب روز پنج‌شنبه ۵ خرداد تا اذان مغرب جمعه ششم خرداد ماه تعطیل خواهند بود. امیدوارم براتون خبر   کارت سینما به مخاطبان ارایه می‌شود/ اعلام برنامه تعطیلی سینماها براتون مفید بوده باشه

 
2022-05-22 22:10:14