ژاله صامتی «سرهنگ ثریا» شد/ روایت متفاوت از پادگان اشرف به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ژاله صامتی «سرهنگ ثریا» شد/ روایت متفاوت از پادگان اشرف  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، ژاله صامتی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون با فیلم سینمایی «سرهنگ ثریا» به کارگردانی لیلی عاج […]

ژاله صامتی «سرهنگ ثریا» شد/ روایت متفاوت از پادگان اشرف

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ژاله صامتی «سرهنگ ثریا» شد/ روایت متفاوت از پادگان اشرف  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، ژاله صامتی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون با فیلم سینمایی «سرهنگ ثریا» به کارگردانی لیلی عاج در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.
فیلم سینمایی «سرهنگ ثریا» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج و تهیه کنندگی جلیل شعبانی در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر رونمایی خواهد شد.
«سرهنگ ثریا» تازه‌ترین محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که از زاویه‌ای متفاوت به حضور سازمان مجاهدین خلق (منافقین) در پادگان اشرف می‌پردازد.
این فیلم سینمایی اولین ساخته سینمایی لیلی عاج است و در خلاصه داستان آن آمده است: «این راه با گریه باز نمیشه!». امیدوارم براتون خبر   ژاله صامتی «سرهنگ ثریا» شد/ روایت متفاوت از پادگان اشرف براتون مفید بوده باشه

 
2023-01-27 14:06:59