«چرخ و بیابان» به تدوین رسید/ روایتی از کمک به یک سارق زخمی به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «چرخ و بیابان» به تدوین رسید/ روایتی از کمک به یک سارق زخمی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای فیلم کوتاه «چرخ و بیابان»، مراحل تدوین فیلم کوتاه داستانی «چرخ […]

«چرخ و بیابان» به تدوین رسید/ روایتی از کمک به یک سارق زخمی

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «چرخ و بیابان» به تدوین رسید/ روایتی از کمک به یک سارق زخمی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای فیلم کوتاه «چرخ و بیابان»، مراحل تدوین فیلم کوتاه داستانی «چرخ و بیابان» آغاز شد. رضا ثابت‌پور که پیش از این فیلم‌های «قرار ملاقات»، «کلاهی برای زندگی»، «قلاب» و «شب می گذرد» را ساخته، نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی فیلم کوتاه «چرخ و بیابان» را برعهده داشته است.
همچنین این اثر که داستان آن در جاده‌ای متروکه در دل یک بیابان می‌گذرد، ماجرای بنزین فروشی را روایت می‌کند که برای کمک به یک مرد زخمی و بردن آب برای او، به دکه بنزین فروشی خود برمی‌گردد اما وقتی می‌فهمد که آن مرد سارق است، بازی تغییر می‌کند … .
علیرضا هاریکاان، کامبیز امینی، سید سعید طاهری و کیوان نقره کار بازیگرانی هستند که در فیلم «چرخ و بیابان» به ایفای نقش پرداخته‌اند.
سایر عوامل این اثر عبارتند از: مدیر تصویربرداری: علی حیدری، مدیر صدابرداری: امین جعفری، دستیار کارگردان و برنامه ریز: محسن حیدرلکی، منشی صحنه: یاسمن بخشی، صداگذار: محمدمهدی سلمانی، تدوین: سودابه سعیدنیا، مدیر تولید: محمدعلی میرهاشمی، طراح صحنه: پویان باغنده، طراح لباس: ملینا باغنده، گریم: فاطمه حسین خانی، عکاس: امیرحسین حسینی، طراح پوستر: علی ثابت پور، دستیاران فیلمبردار: سعید فرهنگ هاریکا، مسعود پورشکیب، مسعود عبدی، متصدی دوربین: امیر محسن عظیمی، دستیار صدابردار: امید کریم، اصلاح رنگ: مجتبی رمضانی، دستیار لباس: حریر حقیقی، دستیاران تولید: علی سلیمانی، رضا عظیمی، مرتضی پاشایی، عرفان محمدی و محمد علیزاده، مشاور رسانه‌ای: رکسانا قهقرایی. امیدوارم براتون خبر   «چرخ و بیابان» به تدوین رسید/ روایتی از کمک به یک سارق زخمی براتون مفید بوده باشه

 
2023-03-04 16:59:23