پیگیری برخورد سازمان امور مالیاتی با جامعه پزشکی به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش اخبار هاریکا، محمود فاضل، در ابتدا به گلایه‌ها از موضوع مالیات جامعه پزشکی اشاره کرد و گفت: برخوردهای مکرر سازمان امور مالیاتی با جامعه پزشکی، یکی از مباحثی بود که در جلسه روز گذشته شورای عالی […]

پیگیری برخورد سازمان امور مالیاتی با جامعه پزشکی

به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش اخبار هاریکا، محمود فاضل، در ابتدا به گلایه‌ها از موضوع مالیات جامعه پزشکی اشاره کرد و گفت: برخوردهای مکرر سازمان امور مالیاتی با جامعه پزشکی، یکی از مباحثی بود که در جلسه روز گذشته شورای عالی نظام پزشکی مورد توجه قرار گرفت.
وی افزود: این قبیل برخوردها با جامعه پزشکی، قابل پیگیری و شکایت است و به نظر می‌رسد؛ گفتگوها و نامه‌ها در این ارتباط تأثیری نداشته و حتماً در جلسه‌ای که با رئیس قوه قضائیه خواهیم داشت، مراتب پیگیری خواهد شد.
فاضل در ادامه به دو موضوع مورد بحث در جلسه شورای عالی نظام پزشکی اشاره کرد و گفت: فاجعه سیل سیستان و بلوچستان و بیماری سرخک، از این جهت که آثار ناگواری در حوزه سلامت و درمان دارند؛ در جلسه شورا مورد توجه قرار گرفت.
وی افزود: بخش عمده‌ای از اتفاقات در حوزه سلامت در اختیار وزارت بهداشت، به طوری که ۷۵ درصد موضوعات مرتبط با سلامت مردم، خارج از اختیارات و تصمیم گیری وزارت بهداشت بوده و سایر وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها، دخیل هستند.
رئیس شورای عالی نظام پزشکی گفت: طغیان بیماری سرخک که طبق اعلام وزارت بهداشت، مربوط به مهاجران و مهمانانی از کشورهای همسایه است که متأسفانه؛ آثار تبعی و درمان آن بر عهده وزارت بهداشت است. امیدوارم خبر  پیگیری برخورد سازمان امور مالیاتی با جامعه پزشکی براتون مفید بوده باشه