پیش‌نویس ضوابط «درجه‌بندی سالن‌های نمایش فیلم و سینماها» منتشر شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پیش‌نویس ضوابط «درجه‌بندی سالن‌های نمایش فیلم و سینماها» منتشر شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط‌عمومی سازمان سینمایی، متن فراخوان مربوط به پیش‌نویس ضوابط «درجه‌بندی سالن‌های نمایش فیلم و سینماها» توسط دفتر توسعه زیرساخت […]

پیش‌نویس ضوابط «درجه‌بندی سالن‌های نمایش فیلم و سینماها» منتشر شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پیش‌نویس ضوابط «درجه‌بندی سالن‌های نمایش فیلم و سینماها» منتشر شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط‌عمومی سازمان سینمایی، متن فراخوان مربوط به پیش‌نویس ضوابط «درجه‌بندی سالن‌های نمایش فیلم و سینماها» توسط دفتر توسعه زیرساخت و فناوری سینمایی به شرح زیر منتشر شد:
«به استناد موادی از «آیین‌نامه ایجاد، ساماندهی و نظارت بر سالن‌های نمایش فیلم» موضوع تصویب‌نامه شماره ۱۵۳۷۲۰ / ت ۵۶۱۵۴ ه مورخ ۲۴/‏۱۲/‏۱۳۹۹‬ هیات وزیران و پس از بررسی‌های کارشناسی و نظرخواهی از برخی متخصصان و فعلان حوزه ساخت و تجهیز سالن‌های نمایش فیلم و براساس تجارب سال‌های اخیر مخاطبان گرانقدر سینمای ایران، معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی پیش نویس ضوابط درجه بندی کیفی سالن‌های نمایش فیلم و سینماها را به منظور دریافت نظر نیروهای موثر در صنعت نمایش فیلم منتشر می‌کند.
دفتر توسعه زیرساخت و فناوری سینمایی در نظر دارد از نظرات و مشورت کارشناسان و متخصصان سینما در حوزه تجهیز و راه‌اندازی سالن‌های نمایش استفاده کرده و این پیش‌نویس را جهت تصویب نهایی کند.
افراد فعال و متخصصان در این حوزه می‌توانند نظرات و پیشنهادات خود را تا ۱۵ تیرماه سال ۱۴۰۱ از طریق آدرس پست الکترونیکی به نشانی cinema@mail.ir با مسئولان دفتر توسعه زیرساخت و فناوری سینمایی در میان بگذارند.
متن نهایی این پیش‌نویس پس از تصویب رئیس سازمان امور سینمایی و سمعی‌بصری و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مرحله اجرا خواهد رسید. ضمناً، از بهترین نظرات که در نسخه نهایی درج و تصویب شود، تقدیر شایسته به عمل خواهد آمد.»
پیش‌نویس ضوابط «درجه‌بندی سالن‌های نمایش فیلم و سینماها» در اینجا قابل مشاهده است. امیدوارم براتون خبر   پیش‌نویس ضوابط «درجه‌بندی سالن‌های نمایش فیلم و سینماها» منتشر شد براتون مفید بوده باشه

 
2022-06-18 18:09:52