پژمان جمشیدی با یک فیلم تلخ به سینماها می‌آید/ «بی‌مادر» روی پرده به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پژمان جمشیدی با یک فیلم تلخ به سینماها می‌آید/ «بی‌مادر» روی پرده  به گزارش خبرگزاری هاریکا، سیزدهمین جلسه شورای صنفی نمایش در روز یکشنبه ۱۸ تیر در خانه سینما تشکیل شد. بعد از بررسی […]

پژمان جمشیدی با یک فیلم تلخ به سینماها می‌آید/ «بی‌مادر» روی پرده

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پژمان جمشیدی با یک فیلم تلخ به سینماها می‌آید/ «بی‌مادر» روی پرده  به گزارش خبرگزاری هاریکا، سیزدهمین جلسه شورای صنفی نمایش در روز یکشنبه ۱۸ تیر در خانه سینما تشکیل شد.
بعد از بررسی درخواست‌ها و موارد مطرح شده، قرارداد سرگروهی فیلم سینمایی «بی‌مادر» به کارگردانی سیدمرتضی فاطمی و تهیه‌کنندگی محمدرضا مصباح با پخش «بهمن سبز» به سرگروهی پردیس آزادی ثبت شد.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «زندگی آرام یک زوج با پافشاری یکی از آن‌ها روی تصمیمش، ناخواسته وارد دو راهی‌ها و مخاطرات اخلاقی می‌شود.
امیر آقایی، پژمان جمشیدی، میترا حجار، پردیس پورعابدینی و علی اوجی تیم بازیگری این فیلم را تشکیل می‌دهند. امیدوارم براتون خبر   پژمان جمشیدی با یک فیلم تلخ به سینماها می‌آید/ «بی‌مادر» روی پرده براتون مفید بوده باشه

 
2023-07-09 17:55:40