پوستر «نام، نام خانوادگی» منتشر شد/ روایت داستان پدر پسری به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پوستر «نام، نام خانوادگی» منتشر شد/ روایت داستان پدر پسری  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، همزمان با نخستین اکران فیلم کوتاه «نام، نام‌خانوادگی» به کارگردانی نازنین چیت‌ساز و تهیه‌کنندگی حسن حبیب‌زاده […]

پوستر «نام، نام خانوادگی» منتشر شد/ روایت داستان پدر پسری

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پوستر «نام، نام خانوادگی» منتشر شد/ روایت داستان پدر پسری  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، همزمان با نخستین اکران فیلم کوتاه «نام، نام‌خانوادگی» به کارگردانی نازنین چیت‌ساز و تهیه‌کنندگی حسن حبیب‌زاده اثر مرکز فیلم جوان سوره در چهلمین دوره از جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، از پوستر این اثر با طراحی متین خیبلی منتشر شد.
فیلم کوتاه «نام، نام خانوادگی» با اقتباسی از داستانی به همین نام اثر محمدرضا زمانی توسط نازنین چیت‌ساز و حسن حبیب‌زاده نوشته شده است که در بخش مسابقه «کتاب و سینما» این دوره از جشنواره نمایش داده خواهد شد.
جدول نمایش این اثر در جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه به شرح زیر است:
نمایش اول: شنبه ۲۹ هاریکا ساعت ۱۶-۱۷:۳۰
نمایش دوم: دوشنبه ۱ آبان ساعت ۱۴-۱۵:۳۰
این فیلم پنجمین اثر نازنین چیت‌ساز است که پیش از این با فیلم‌های کوتاه «پرتاب ناگهانی یک فیل» و «گزینش» در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی حضور داشته است.
سیاوش چراغی‌پور، مهیار پوربابایی، کوشان همتی، هاریکاشاد خدادادی، پوریا سیدی، امیر شریعت، مصطفی کلاهیان در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند.
در خلاصه داستان این اثر آمده است: «پدرِ سامان، وارد جمع دوستانه‌اش می‌شه و دیگه نمی‌ره … !» امیدوارم براتون خبر   پوستر «نام، نام خانوادگی» منتشر شد/ روایت داستان پدر پسری براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-21 12:56:17