پوستر رسمی «بی مادر» منتشر شد/ اکران از ۱۸ مرداد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پوستر رسمی «بی مادر» منتشر شد/ اکران از ۱۸ مرداد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی موسسه بهمن سبز، در آستانه اکران فیلم سینمایی «بی مادر» پوستر رسمی این فیلم منتشر شد که […]

پوستر رسمی «بی مادر» منتشر شد/ اکران از ۱۸ مرداد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پوستر رسمی «بی مادر» منتشر شد/ اکران از ۱۸ مرداد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی موسسه بهمن سبز، در آستانه اکران فیلم سینمایی «بی مادر» پوستر رسمی این فیلم منتشر شد که محمد روح‌الامین طراحی این پوستر را بر عهده داشته است.
فیلم سینمایی «بی مادر» به نویسندگی و کارگردانی سیدمرتضی فاطمی و تهیه‌کنندگی محمدرضا مصباح و علی اوجی با شعار «بی گناهی کم گناهی نیست» از چهارشنبه ۱۸ مرداد اکران خواهد شد.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «زندگی آرام یک زوج با پافشاری یکی از آنها روی تصمیمش، ناخواسته وارد دو راهی‌ها و مخاطرات اخلاقی پیچیده‌ای می‌شود.»
امیر آقایی، میترا حجار، پردیس پورعابدینی و پژمان جمشیدی از جمله بازیگران اصلی این فیلم هستند. امیدوارم براتون خبر   پوستر رسمی «بی مادر» منتشر شد/ اکران از ۱۸ مرداد براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-05 17:56:32