پوستر «در آغوش درخت» منتشر شد/ بحران یک خانواده در آستانه فروپاشی به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پوستر «در آغوش درخت» منتشر شد/ بحران یک خانواده در آستانه فروپاشی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، همزمان با تحویل نسخه نهایی فیلم سینمایی «در آغوش درخت» به نویسندگی […]

پوستر «در آغوش درخت» منتشر شد/ بحران یک خانواده در آستانه فروپاشی

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پوستر «در آغوش درخت» منتشر شد/ بحران یک خانواده در آستانه فروپاشی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، همزمان با تحویل نسخه نهایی فیلم سینمایی «در آغوش درخت» به نویسندگی و کارگردانی بابک خواجه پاشا و تهیه‌کنندگی سجاد نصرالهی‌نسب به دفتر چهل‌ و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، از پوستر رسمی این فیلم رونمایی شد.
طراحی لوگو و پوستر این فیلم را محمد روح‌الامین برعهده داشته و عکاسی آن را صمد قربان‌زاده انجام داده است.
«در آغوش درخت» توسط گروهی جوانِ تازه‌نفس و با نمایش قاب‌هایی خارج از فضای تهران در شهر ارومیه به تولید رسیده و با خلق داستانی شاعرانه، آخرین تلاش‌های یک خانواده در آستانه فروپاشی را به تصویر می‌کشد.
مارال بنی‌آدم، جواد قامتی، روح‌الله زمانی، اهورا لطفی و رایان لطفی بازیگران «در آغوش درخت» را تشکیل می‌دهند. این فیلم حاصل مشارکت سازمان سینمایی سوره و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «بحران پیچیده زندگی کیمیا و فرید که دوازده سال از ازدواجشان می‌گذرد، جهان زیبای فرزندانشان را برهم می‌ریزد. کودکانی که هیچ چیز جز سادگی و هاریکابانی را در زندگی نمی‌شناسند.» امیدوارم براتون خبر   پوستر «در آغوش درخت» منتشر شد/ بحران یک خانواده در آستانه فروپاشی براتون مفید بوده باشه

 
2023-01-29 14:03:51