پوستر جدید «کت چرمی» منتشر شد/ طغیان کارمند بهزیستی علیه فساد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پوستر جدید «کت چرمی» منتشر شد/ طغیان کارمند بهزیستی علیه فساد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، «کت چرمی» به کارگردانی حسین میرزامحمدی و تهیه‌کنندگی کامران حجازی این روزها در آستانه […]

پوستر جدید «کت چرمی» منتشر شد/ طغیان کارمند بهزیستی علیه فساد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پوستر جدید «کت چرمی» منتشر شد/ طغیان کارمند بهزیستی علیه فساد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، «کت چرمی» به کارگردانی حسین میرزامحمدی و تهیه‌کنندگی کامران حجازی این روزها در آستانه فروش ١٣ میلیارد تومانی قرار گرفته است.
«کت چرمی» با ادامه نمایش در ایام محرم، توانست به صدر فروش روزانه سینماها برسد. اکران پرفروش‌ترین فیلم غیرکمدی این روزهای سینمای ایران همچنان در تهران و شهرستان‌ها ادامه دارد.
به تازگی نیز از پوستر جدید این فیلم با طرحی از ریحانه زنگنه منتشر شد.
«کت چرمی» با بازی جواد عزتی درباره کارمند یک اداره بهزیستی است که علیه بخشی از فساد در مراکز زیرمجموعه خود، طغیان می‌کند.
جواد عزتی، صابر ابر، گلاره عباسی، با هنرمندی پانته‌آ پناهی‌ها، ستاره پسیانی، عباس جمشیدی‌فر، مائده طهماسبی، بهزاد خلج، امین میری، محمد صدیقی هاریکا، آیدا ماهیانی، با معرفی سارا حاتمی و با حضور افتخاری رویا تیموریان و سیامک احصایی گروه بازیگران «کت چرمی» را تشکیل می‌دهند.
«کت چرمی» محصول بنیاد سینمایی فارابی و موسسه ایوان آفرینش است و پخش آن را موسسه شهر فرنگ به عهده دارد که فعالیتش را به تازگی و با این فیلم آغاز کرده است. امیدوارم براتون خبر   پوستر جدید «کت چرمی» منتشر شد/ طغیان کارمند بهزیستی علیه فساد براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-07 17:55:39