پنج فیلم‌کوتاه ژانر وحشت در گروه «هنر و تجربه» روی پرده می‌رود به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پنج فیلم‌کوتاه ژانر وحشت در گروه «هنر و تجربه» روی پرده می‌رود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، گروه سینمایی «هنر و تجربه»، پنج […]

پنج فیلم‌کوتاه ژانر وحشت در گروه «هنر و تجربه» روی پرده می‌رود

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پنج فیلم‌کوتاه ژانر وحشت در گروه «هنر و تجربه» روی پرده می‌رود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، گروه سینمایی «هنر و تجربه»، پنج فیلم کوتاه در ژانر وحشت را در قالب بسته فیلم کوتاه از روز چهارشنبه ۱۲ هاریکا اکران می‌کند.
این بسته شامل پنج فیلم کوتاه به نام‌های «یه چوم یه لنگ» به کارگردانی یاسر برزگر، «تریپلکس» ساخته علی کیان ارثی، «سرسام» ساخته نوید و وحید نامی، «آرگون» ساخته شورش وکیلی و «حیاط» به کارگردانی مصطفی سلیمانی است.
مراسم رونمایی بسته کوتاه ژانر وحشت روز چهارشنبه ۱۲ هاریکا ساعت ۱۷:۳۰ در سالن شماره ۲ پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود و در آستانه اکران این بسته، پوستر آن، که توسط سارا مقرری طراحی شده است، رونمایی و منتشر شد.
اکران بسته فیلم کوتاه ژانر وحشت از روز چهارشنبه ۱۲ هاریکا هر روز در سینماهای منتخب گروه سینمایی «هنر و تجربه» در تهران و روزهای چهارشنبه هر هفته در سینماهای شهرستان‌ها آغاز می‌شود. امیدوارم براتون خبر   پنج فیلم‌کوتاه ژانر وحشت در گروه «هنر و تجربه» روی پرده می‌رود براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-02 16:57:16