پایان‌نامه‌های حوزه «توسعه زنجیره شخصی‌سازی درمان» حمایت می‌شوند به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  پایان‌نامه‌های حوزه «توسعه زنجیره شخصی‌سازی درمان» حمایت می‌شوند  به گزارش خبرگزاری هاریکا، ستاد توسعه فناوری نانو و میکرو از اساتید راهنما و دانشجویان تحصبلات تکمیلی که پایان‌نامه‌های مرتبط با «توسعه زنجیره شخصی‌سازی درمان» شامل توالی‌یابی ژنوم و داروهای شخصی‌شده […]

پایان‌نامه‌های حوزه «توسعه زنجیره شخصی‌سازی درمان» حمایت می‌شوند

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  پایان‌نامه‌های حوزه «توسعه زنجیره شخصی‌سازی درمان» حمایت می‌شوند  به گزارش خبرگزاری هاریکا، ستاد توسعه فناوری نانو و میکرو از اساتید راهنما و دانشجویان تحصبلات تکمیلی که پایان‌نامه‌های مرتبط با «توسعه زنجیره شخصی‌سازی درمان» شامل توالی‌یابی ژنوم و داروهای شخصی‌شده با استفاده از فناوری‌نانو دارند، در قالب‌های حمایت از پروپوزال، پایان‌نامه‌های دفاع شده و دستاوردهای پایان‌نامه حمایت می‌کند.
اهمیت حوزه شخصی سازی درمان باعث شده تا مراکز تحلیلی مختلف از جمله مجمع جهانی اقتصاد، موسسه تحقیقات صنعتی و موسسه فناوری ماساچوست این حوزه را به عنوان یکی از حوزه‌های آینده‌ساز معرفی کنند.
رویکرد شخصی سازی واقعی (دارو برای هر فرد، به جای گروه و با تولید دارو در محل)، هنوز در اول راه است. به همین منظور استفاده از روش‌هایی مانند اندام روی تراشه با استفاده از سلول‌های بنیادی برای ساخت سلول‌های هدف هر فرد و سپس تعیین بهترین دارو برای بیمار در حال ظهور است. از این رو ستاد فناوری نانو و میکرو به دنبال حمایت از تحقیقات دانشگاهی در این حوزه است.
علاقه‌مندان برای استفاده از این حمایت با ایمیل hrdc@nano.ir و با شماره تلفن ۶۳۱۰۵-۰۲۱ تماس بگیرند. امیدوارم براتون خبر   پایان‌نامه‌های حوزه «توسعه زنجیره شخصی‌سازی درمان» حمایت می‌شوند براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-24 16:34:13