پاتوق فیلم کوتاه رنگ «کمدی سیاه» می‌گیرد/نقد و بررسی با جواد طوسی به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پاتوق فیلم کوتاه رنگ «کمدی سیاه» می‌گیرد/نقد و بررسی با جواد طوسی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، ششمین جلسه از هفتمین فصل پاتوق فیلم کوتاه، روز دوشنبه […]

پاتوق فیلم کوتاه رنگ «کمدی سیاه» می‌گیرد/نقد و بررسی با جواد طوسی

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری پاتوق فیلم کوتاه رنگ «کمدی سیاه» می‌گیرد/نقد و بررسی با جواد طوسی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، ششمین جلسه از هفتمین فصل پاتوق فیلم کوتاه، روز دوشنبه ۲۳ خرداد، با نمایش ۴ فیلم کوتاه، برگزار می‌شود.
در ششمین جلسه از فصل هفتم پاتوق که توسط انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌شود، فیلم‌های‌کوتاه داستانی «دانته» به‌کارگردانی امین تبار، «سفیدپوش» به‌کارگردانی رضا فهیمی، «یاموسه» به‌کارگردانی امیرمسعود صالحی و انیمیشن کوتاه «پیکره» به‌کارگردانی محسن صالحی‌فرد به نمایش درخواهند آمد.
در این رویداد جواد طوسی، منتقد سینما به‌عنوان کارشناس ویژه جلسه ششم، پس از اکران آثار با کارگردانان فیلم‌های به نمایش درآمده به گفتگو می‌نشیند و آثار را مورد تحلیل و بررسی تخصصی قرار خواهد داد.
اجرای این برنامه را مصطفی ساجدی بر عهده دارد.
فیلم کوتاه «دانته» به‌ نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی امین تبار در ژانر «کمدی سیاه» ساخته شده است.
رضا فهیمی «سفیدپوش» را در ژانر «ملودرام» نویسندگی و کارگردانی کرده است؛ این اثر اقتباسی داستان کوتاه «نعلبکی پنیر» نوشته محمد صالح علا و به‌تهیه‌کنندگی رضا فهیمی در انجمن سینمای جوانان رفسنجان و با حمایت مجتمع مس سرچشمه رفسنجان ساخته شده است. این فیلم کوتاه برنده جایزه بزرگ بخش بین‌الملل سی‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران بوده و به آکادمی اسکار ۲۰۲۱ معرفی شد.
«یاموسه» به‌نویسندگی احسان منصوری و کارگردانی و تهیه‌کنندگی امیرمسعود صالحی، فیلمی درام است که در روستای رفیع (هویزه)، هورالعظیم فیلمبرداری شده است.
نویسندگی و کارگردانی انیمیشن کوتاه «پیکره» را نیز محسن صالحی‌فرد در ژانر فانتزی برعهده داشته و این اثر توسط انجمن سینمای جوانان نجف‌آباد تهیه شده است.
ششمین جلسه فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، دوشنبه ۲۳ خردادماه ساعت ۱۵ در پردیس سینمایی چارسو، سالن شماره ۶ برگزار می‌شود و شامل نمایش آثار و جلسه نقد و بررسی خواهد بود.
حضور برای تمامی علاقه‌مندان آزاد و رایگان است. امیدوارم براتون خبر   پاتوق فیلم کوتاه رنگ «کمدی سیاه» می‌گیرد/نقد و بررسی با جواد طوسی براتون مفید بوده باشه

 
2022-06-13 06:11:17