وضعیت سه بیمارستان پایتخت در اولین روز سال نو به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش خبرگزاری هاریکا، سعید ناطقی، در حاشیه بازدید از مرکز بهداشت جنوب تهران، گفت: در ایام نوروز برنامه مدونی در نظر گرفته شده تا از نزدیک مراکز بهداشتی و درمانی را بازدید کنیم و امروز با […]

وضعیت سه بیمارستان پایتخت در اولین روز سال نو

به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش خبرگزاری هاریکا، سعید ناطقی، در حاشیه بازدید از مرکز بهداشت جنوب تهران، گفت: در ایام نوروز برنامه مدونی در نظر گرفته شده تا از نزدیک مراکز بهداشتی و درمانی را بازدید کنیم و امروز با ستاد هدایت دانشگاه، از بیمارستان‌های شریعتی، مرکز قلب و یاس بازدید کردیم.
وی افزود: اکثر بخش‌های ویژه بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تهران همچنان به خدمت خودشان ادامه می‌دهند و بخش‌های عادی بالای ۵۰ درصد و بخش‌های اورژانس کامل فعال هستند و در بخش‌های زنان فعالیت کامل را دارند.
ناطقی ادامه داد: تعداد تخت‌های فعال ما به اندازه استانداردهایی که وزارت بهداشت در نظر گرفته، است و در بازدید امروز ما با ازدحام بیمارها مواجه نبودیم و تعداد پرستارها نسبت به تعداد تخت‌ها مناسب و قابل‌قبول بود و شلوغی اورژانس‌ها و تعداد تخت‌های اضافی که داشتند به خصوص در بیمارستان شریعتی به شکلی نبود که مشکل جدی برای سیستم درمان ایجاد کند.
وی ابراز امیدواری کرد تا پایان ایام نوروز همین شرایط را داشته باشیم و گفت: با تمهیداتی که در نظر گرفته ایم، اگر با شلوغی بیمارستان‌ها مواجه شدیم؛ به ظرفیت تخت‌ها اضافه می‌کنیم که مردم معطل نشوند. امیدوارم خبر  وضعیت سه بیمارستان پایتخت در اولین روز سال نو براتون مفید بوده باشه