وزیر بهداشت و مدیر منطقه امرو با هم دیدار و گفت‌وگو کردند به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش خبرگزاری هاریکا، بهرام عین اللهی، انتخاب خانم حنان بلخی را به عنوان مدیر جدید منطقه مدیترانه شرقی تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که همکاری دفتر منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت […]

وزیر بهداشت و مدیر منطقه امرو با هم دیدار و گفت‌وگو کردند

به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش خبرگزاری هاریکا، بهرام عین اللهی، انتخاب خانم حنان بلخی را به عنوان مدیر جدید منطقه مدیترانه شرقی تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که همکاری دفتر منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت با وزارت بهداشت گسترش یابد.
وزیر بهداشت با اشاره به دستاوردهای نظام سلامت جمهوری اسلامی، افزود: برنامه ملی سلامت خانواده، برنامه‌ای پیشگیرانه در حوزه سلامت است که در ۱۹۵ شهرستان کشور در حال اجرا است.
مدیر جدید منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت نیز در این دیدار ضمن تبریک به وزارت بهداشت ایران به دلیل پیشرفت‌های چشمگیر و ستودنی در حوزه سلامت، اظهار داشت: تلاش دارم در منطقه مدیترانه شرقی بر سه موضوع توانمند سازی نیروهای انسانی حوزه سلامت، خودکفایی در تولید دارو و تجهیزات پزشکی، مبارزه با مواد مخدر و درمان معتادان متمرکز شوم.
وی یادآور شد: باید گفتگوی گسترده‌ای با کشورهای عضو صورت گیرد، تا مشکلات منطقه مدیترانه شرقی برطرف شود.
بلخی اظهار تمایل کرد با سفر به ایران با جزئیات اجرای برنامه سلامت خانواده در کشورمان بیشتر آشنا شود. امیدوارم خبر  وزیر بهداشت و مدیر منطقه امرو با هم دیدار و گفت‌وگو کردند براتون مفید بوده باشه