وزارت بهداشت ادعای بازنشستگی اساتید در دولت سیزدهم را تکذیب کرد به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی این وزارتخانه با صدور اطلاعیه‌ای در خصوص اظهارات یکی از کاندیداها توضیحاتی ارائه کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است: «بسمه […]

وزارت بهداشت ادعای بازنشستگی اساتید در دولت سیزدهم را تکذیب کرد

به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی این وزارتخانه با صدور اطلاعیه‌ای در خصوص اظهارات یکی از کاندیداها توضیحاتی ارائه کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
«بسمه تعالی
به اطلاع می‌رساند ادعای یکی از کاندیدهای محترم انتخابات در خصوص بازنشستگی اساتید دانشگاه‌ها در دولت سیزدهم بر مبنای رویکردهای سیاسی، صراحتاً خلاف واقع و در ادامه زنجیره اتهام زنی است.
چنانکه آمارهای موجود در معاونت آموزشی این وزارتخانه نشان می‌دهد تعداد اساتید بازنشسته که براساس تکمیل دوران ارائه خدمت آموزشی به مرتبه بازنشستگی رسیده اند ۶۰ درصد کمتر از آمار بازنشستگی در دوران دولت پیشین (دولت جناب آقای روحانی) بوده است. این در حالی است که جذب اساتید در دولت سیزدهم ۳۵ درصد نیز افزایش داشته است.
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تجربه، تخصص، دانش و تعهد اساتید خود در دانشگاه‌های علوم پزشکی را به مثابه سرمایه‌ای بی بدیل برای کشورمان دانسته و از همه فعالین سیاسی می‌خواهد این سرمایه گرانسنگ را در مسیر رخدادهای سیاسی هزینه نکنند.» امیدوارم خبر  وزارت بهداشت ادعای بازنشستگی اساتید در دولت سیزدهم را تکذیب کرد براتون مفید بوده باشه