«وداع با اسلحه» و «بعد از نیمه شب» راهی هند شدند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «وداع با اسلحه» و «بعد از نیمه شب» راهی هند شدند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، فیلم مستند «وداع با اسلحه» به کارگردانی امیرحسین کاربخش و تهیه‌کنندگی علیرضا […]

«وداع با اسلحه» و «بعد از نیمه شب» راهی هند شدند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «وداع با اسلحه» و «بعد از نیمه شب» راهی هند شدند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، فیلم مستند «وداع با اسلحه» به کارگردانی امیرحسین کاربخش و تهیه‌کنندگی علیرضا منتظری از تولیدات مرکز سفیرفیلم و فیلم کوتاه «بعد از نیمه شب» به کارگردانی محمد باقری و تهیه‌کنندگی محمدهادی آقاجانی از تولیدات باشگاه فیلم سوره در پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های مستند و کوتاه کرالای هند به نمایش در می‌آیند.
این جشنواره ۴ تا ۹ آگوست برابر با ۱۳ تا ۱۸ مرداد در شهر کرالای هند برگزار می‌شود.
«وداع با اسلحه» روایت صلح فلسطین و رژیم صهیونیستی است که رهبران آن‌ها بعد از ۴۵ سال مبارزه و درگیری تصمیم می‌گیرند برای آزادی، صلح بهتر از مبارزه است!
«بعد از نیمه شب» نیز راوی قصاص و از خود گذشتگی یک مادر به عنوان ولی‌دم است.
جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کوتاه و مستند کرالا (IDSFFK) طی سال‌ها به پلتفرم کلیدی برای فیلمسازی غیرداستانی در این کشور تبدیل شده و هدف این جشنواره ترسیم و انعکاس ماهیت انفجاری رسانه در جنبه‌های مختلف خلاقیت و مقاومت آن و اطمینان از مشارکت حرفه‌ای‌های سینما و مخاطبان در برنامه‌هایی است که برای برانگیختن گفتگوها و بحث‌ها طراحی شده‌اند.
پخش بین‌الملل هر ۲ اثر برعهده مرکز بین‌الملل سوره است. امیدوارم براتون خبر   «وداع با اسلحه» و «بعد از نیمه شب» راهی هند شدند براتون مفید بوده باشه

 
2023-07-30 15:07:01